This website works best with JavaScript enabled

Народний депутат Руслан Сольвар упродовж трьох днів урочисто вітав представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем. Розпочав з Макарова, де особисто вручав троянди і осипав компліментами чарівне жіноцтво. За півгодини встиг роздати кілька сотень запашних квітів.

Ідею скасувати 8 березня як державне свято народний депутат не поділяє. Зазначає, що ця дата є для нього такою ж знаковою, як і день жінок-мироносиць чи свято матері. Тому й на сьогоднішні урочистості летів, мов на крилах, бо перебування у жіночому колективі, за власним зізнанням, щоразу додає сил, натхнення та віри в майбутнє. Тож і свій виступ зі сцени Макарівського будинку культури розпочав з того, що звернувся з риторичним питанням до численної жіночої громади: «Що б ми, чоловіки, робили без Вас: ніжних, турботливих та працьовитих?»

«Ми знаємо, що Господь невипадково послав Адамові Єву. Він зробив це для того, щоб йому було не сумно на самоті, і щоб він крокував по життю з вірною подругою».

А переходячи на персоналії, насамперед відзначив голову Макарівської районної держадміністрації Тетяну Семенову, яку свого часу особисто рекомендував на нинішню посаду. А тепер тішиться з того, що не помилився у своєму виборі. Бо ж, як запевнив присутніх, відколи Тетяна Миколаївна очолила район, справи в ньому пішли набагато краще.

«Я бачу чимало зрушень на краще. Мені дуже імпонує її стиль та манера керівництва. Її сумлінну роботу відмічають і в облдержадміністрації. І це ще раз доводить, що жінок треба активніше залучати до управління як на державному, так і на місцевому рівні».

Поздоровивши жительок поліського краю, уже наступного дня Руслан Сольвар вирушив на Сквирщину. І тут, звісно ж, також не обійшлося без привітань та подарунків. І в цьому плані сквирчанкам поталанило чи не більше, аніж макарівчанкам. Справа в тому, що Сквирський район поділений навпіл між двома депутатами: Русланом Сольваром, який опікується північно-західною його частиною та Віталієм Гудзенком, чий електорат мешкає на південному-сході. Обоє народних обранців відвідали концерт, влаштований з нагоди свята і поздоровили присутніх жінок. Приїхали, звісно ж, не голіруч, а захопили з собою квіти та подарунки. Від присутності на святкових заходах одразу двох депутатів представниці прекрасної статі одержали подвійну вигоду. Від Руслана Сольвара їм дісталися традиційні троянди, а від Віталія Гудзенка – примули в вазонах. А голова Дулицької сільради Наталія Чарупа, взявши до рук мікрофона,не обмежилася лише протокольними словами подяки, а й попросила Руслана Сольвара допомогти з реконструкцією сільського клубу.

«З 1968 року наш сільський Будинок культури не ремонтувався. Завдяки вашій підтримці ремонтні нарешті було розпочато, але нам все ще бракує коштів на зовнішнє оздоблення будівлі. Тож знову змушена просити у Вас допомоги».

Руслан Сольвар. «Роботу, яку ми розпочали, обов’язково доведемо до кінця. Кошти, які були направлені на ремонт будинку культури, виділялися за рахунок субвенцій. Якщо їх виявилося недостатньо, то шукатимемо інші джерела фінансування».

8-го березня квіткова епопея дісталася Фастова. Тут Руслан Сольвар вітав місцеве жіноцтво просто неба. Дарувати квіти розпочав під пісенний супровід. Жіноча капелія натхненно виводила ліричних пісень. Після того як імпровізований концерт було завершено народний депутат з оберемком троянд попрямував до Вечірнього ринку. По дорозі йому траплялися жінки різного віку та соціального статусу. Квітами намагався нікого не обділити. Дехто з фастівчанок дякував і скромно відходив убік, комусь кортіло зробити спільне фото з депутатом, а були й такі, що скориставшись нагодою, просили парламентаря про матеріальну допомогу чи юридичний захист. Дівчина, перебрана в костюм рогатої чаклунки Малефісенти, спочатку трохи збентежила Руслана Сольвара своїм виглядом, але коли пояснила, що казкова героїня, в яку вона перевтілилася, стоїть на сторожі добра і саме зараз збирає кошти на лікування хворого фастівського хлопчика, той пообіцяв, що і його фонд надасть необхідну допомогу. Адже весна несе з собою не лише радість та квіти, а й дарує надію в завтрашній день.

Саливон Варивода, Богдан Сова. «Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621