This website works best with JavaScript enabled

Дебати між сторонами, які відбулися у вівторок, ефекту вибухлої міни не справили. Прокурор Анна Кулініч, яка після одужання змінила свою колегу, в  заключному слові, як і слід було очікувати, вимагала максимально можливого штрафу для підозрюваної. Сама ж обвинувачена, як і під час попередніх слухань, своєї вини не визнала і заявила, що уся ця судовА тяганина – це лише спосіб звестИ з нею політичні рахунки.  Суддя Андрій Суботін, опинившись в звичній ситуації між двох вогнів і з’ясувавши для себе усі суперечливі моменти, здається,  остаточно утвердився в своєму рішенні. І вже в середу по обіді судове засідання одразу ж розпочалося з оголошення обвинувального вердикту. Фастівський суд не виявив поблажливості до Олени Зикової і повністю задовільнив прокурорський позов.

Незважаючи на невизнання своєї провини Зиковою, її провина повністю підтверджується матеріалами адміністративної справи.  Матеріали відео зйомки та покази свідків Неживого та Корецького повністю співпадають, суперечності між ними немає, що свідчить про достовірність показів, на відміну від показів Нетяжука, Тхоржевської  та Муляр.

Переглянути відео:

Олена Зикова, яка з підозрюваної особи враз перетворилася на засуджену, оголошений присуд сприйняла спокійно, хоча миритися з ним не збирається.

«Обов’язково подаватиму апеляцію. Про те чи й наділі захищатиму власні інтереси в суді чи вдамся до послуг професійного адвоката – поміркую вже найближчим часом».

Зовсім іншим було ставлення до суддівського рішення у прокурорському стані.

Суддя повністю зважив на ті пояснення, які надавала прокуратура, на свідків, яких запрошувала прокуратура, тому ми задоволені.

Шосте судове засідання у справі Зикової нарешті завершилося винесенням вироку. Олену Борисівну визнали винною за двома статтями Адміністративного Кодексу. Їй належить сплатити 6800 гривень штрафу,а також 320 гривень судового збору.  Відповідно до закону вона має також  10 днів для того, аби оскаржити це рішення в Апеляційному суді.   

Сергій Сіроманець, Богдан Сова.
«Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621