This website works best with JavaScript enabled

Дебати між сторонами, які відбулися у вівторок, ефекту вибухлої міни не справили. Прокурор Анна Кулініч, яка після одужання змінила свою колегу, в  заключному слові, як і слід було очікувати, вимагала максимально можливого штрафу для підозрюваної. Сама ж обвинувачена, як і під час попередніх слухань, своєї вини не визнала і заявила, що уся ця судовА тяганина – це лише спосіб звестИ з нею політичні рахунки.  Суддя Андрій Суботін, опинившись в звичній ситуації між двох вогнів і з’ясувавши для себе усі суперечливі моменти, здається,  остаточно утвердився в своєму рішенні. І вже в середу по обіді судове засідання одразу ж розпочалося з оголошення обвинувального вердикту. Фастівський суд не виявив поблажливості до Олени Зикової і повністю задовільнив прокурорський позов.

Незважаючи на невизнання своєї провини Зиковою, її провина повністю підтверджується матеріалами адміністративної справи.  Матеріали відео зйомки та покази свідків Неживого та Корецького повністю співпадають, суперечності між ними немає, що свідчить про достовірність показів, на відміну від показів Нетяжука, Тхоржевської  та Муляр.

Переглянути відео:

Олена Зикова, яка з підозрюваної особи враз перетворилася на засуджену, оголошений присуд сприйняла спокійно, хоча миритися з ним не збирається.

«Обов’язково подаватиму апеляцію. Про те чи й наділі захищатиму власні інтереси в суді чи вдамся до послуг професійного адвоката – поміркую вже найближчим часом».

Зовсім іншим було ставлення до суддівського рішення у прокурорському стані.

Суддя повністю зважив на ті пояснення, які надавала прокуратура, на свідків, яких запрошувала прокуратура, тому ми задоволені.

Шосте судове засідання у справі Зикової нарешті завершилося винесенням вироку. Олену Борисівну визнали винною за двома статтями Адміністративного Кодексу. Їй належить сплатити 6800 гривень штрафу,а також 320 гривень судового збору.  Відповідно до закону вона має також  10 днів для того, аби оскаржити це рішення в Апеляційному суді.   

Сергій Сіроманець, Богдан Сова.
«Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621