This website works best with JavaScript enabled

У середу та в четвер у Фастівському міськрайонному суді продовжувалося слухання двох адміністративних справ, відповідачем у яких виступила перший заступник міського голови Олена Зикова. Нагадаємо, що під час першого засідання, яке відбулося тиждень тому, обвинувачена звернулася з клопотанням, аби судове провадження проти неї закрили у зв’язку із закінченням термінів позовної давності. У середу вранці судовий процес, фігурантом якого виступала друга особа фастівського виконкому, було поновлено.

 

Суддя зачитав роз’яснення антикорупційного агентства, яке він затребував на прохання прокурора, аби встановити, чи вчасно надійшли до Фастівського суду матеріали досудового розслідування. Столичні детективи у своєму листі повідомили, що адмінпротоколи до місцевої Феміди відправили без загайки, а відтак не бачать жодних підстав для закриття справ. Суддя з такими аргументами погодився і одразу ж оголосив, що переходить до розгляду позовної заяви по суті. Обвинувачена до відмови в своєму клопотанні поставилася з розумінням, ніби наперед очікуючи саме такого розвитку подій. Жодної приреченості в її очах помічено не було. Навпаки усім своїм виглядом вона намагалася продемонструвати, що програно лише перший бій, але генеральна битва ще попереду.

У приміщенні Фастівського міськрайонного суду на другому поверсі між двома залами засідань нарядили гарну ялинку. Наразі під нею ще немає новорічних подарунків. Не знаємо як для кого, а для Олени Борисівни, напевне, найкращим подарунком стало б виправдальне рішення у її справі.

Переглянути відео:

Четвергове засідання суду було призначено на десяту годину ранку. Але від міського голови надійшло клопотання з проханням перенести його початок з об’єктивних причин. Адже саме о цій порі в міськраді відбувалося голосування за бюджет. Ані мер, ані депутати за всього бажання не могли одночасно затверджувати міський кошторис і давати свідчення в суді. Утім головний фінансовий документ Фастова того дня було ухвалено напрочуд швидко. І вже ополудні двоє свідків зі сторони обвинувачення і четверо зі сторони захисту прибули до судової зали. Першим під присягою говорити правду і нічого окрім правди почав давати свідчення голова регламентної комісії Фастівської міськради «радикал» Іван Неживий. Сторону обвинувачення замість недужої Анни Кулинич цього разу представляла її колега Уляна Левицька. Допит першого свідка вона розпочала з того, що поцікавилася, чи відомо йому що-небудь про відеофіксацію скандального голосування. На що той відповів, що відеозйомка проводилася, але за особистим розпорядженням пані Зикової, її було видалено.

Інший представник Радикальної партії Андрій Корецький розповів, що з-поміж 34 депутатів міськради його увага в першу чергу була прикута до Олени Борисівни, оскільки в той час вона суміщала посади у виконавчій та представницькій владі, а отже кожним своїм голосуванням свідомо йшла на порушення закону. А особисто підтримавши рішення про присвоєння собі матеріальних виплат (на чому особливо наголосив свідок), спричинила зумисний конфлікт інтересів. Двоє свідків, яких викликала прокурор, до зали суду так і не з’явилися. Мова йде про екс-регіонала Олега Нестеренка та про «тимошенківця» Юрія Гарвону. Щоб не марнувати часу, очікуючи на їхню появу, суд перейшов до опитування свідків зі сторони захисту. Першим було опитано міського голову, котрий всіляко обстоював свою підлеглу, стверджуючи, що вона не брала участі в голосуванні, а про всю пікантність питання, винесеного до порядку денного, повідомила його заздалегідь. Схожі покази надали й інші свідки, яких запросила Олена Борисівна.

Підозрювана вперто продовжувала наполягати на своїй невинуватості, хоча суддю такі пасажі, схоже, не надто розчулили. Слід віддати належне головуючому: він в усьому намагався дотримуватися букви та духу закону, не підігрував жодній зі сторін. Наступне судове засідання, призначене на 5 січня, обіцяє стати не менш видовищним та емоційним. Адже саме цього дня представники обох сторін влаштують між собою дебати, де вправлятимуться в красномовстві та доводитимуть правоту своєї позиції.

Сергій Сіроманець, Богдан Сова.
«Достовірно».

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621