This website works best with JavaScript enabled

У вівторок у конторі фастівських енергомереж (чи по-новомодньому в РП ПАТ «Київобленерго) клекотіло як на розжареній пательні. Місцеві підприємці зійшлися сюди, аби допоминатися справедливості стосовно  термінів оплати за  електроенергію, яку вони споживають.

Хоча й інших вимог до головних енергетиків Фастова у них нагоромадилося багатенько, тому й розмова проходила на підвищених тонах. Головне, чого вдалося домогтися представникам бізнесу  - це до наступного вівторка убезпечити свої  об’єкти нерухомості від відімкнення од електромережі. Адже сьогодні монопольний постачальник електричного струму часто вдається до цього радикального кроку,  навіть коли його клієнти - суб’єкти підприємницької діяльності, не мають перед ним жодної гривні боргу. Їхні торгівельні чи складські приміщення можуть знеструмити в однодень лише по тій причині, що вони не заплатили наперед за ще не надані їм послуги.  Тож балачка заповідалася не проста і, звісно ж,  такому скупченню скаржників у своїх стінах енергетики  були не вельми раді. Вони помітно нервувалися, парируючи усі гострі випади на свою адресу. Нижче подаємо увесь перебіг цієї «задушевної розмови» без купюр.

Переглянути відео:

 


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # МиланаShisk 28.02.2018, 11:16
Хочешь знать: как сделать макияж после лет
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621