This website works best with JavaScript enabled

У вівторок у конторі фастівських енергомереж (чи по-новомодньому в РП ПАТ «Київобленерго) клекотіло як на розжареній пательні. Місцеві підприємці зійшлися сюди, аби допоминатися справедливості стосовно  термінів оплати за  електроенергію, яку вони споживають.

Хоча й інших вимог до головних енергетиків Фастова у них нагоромадилося багатенько, тому й розмова проходила на підвищених тонах. Головне, чого вдалося домогтися представникам бізнесу  - це до наступного вівторка убезпечити свої  об’єкти нерухомості від відімкнення од електромережі. Адже сьогодні монопольний постачальник електричного струму часто вдається до цього радикального кроку,  навіть коли його клієнти - суб’єкти підприємницької діяльності, не мають перед ним жодної гривні боргу. Їхні торгівельні чи складські приміщення можуть знеструмити в однодень лише по тій причині, що вони не заплатили наперед за ще не надані їм послуги.  Тож балачка заповідалася не проста і, звісно ж,  такому скупченню скаржників у своїх стінах енергетики  були не вельми раді. Вони помітно нервувалися, парируючи усі гострі випади на свою адресу. Нижче подаємо увесь перебіг цієї «задушевної розмови» без купюр.

Переглянути відео:

 


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # МиланаShisk 28.02.2018, 11:16
Хочешь знать: как сделать макияж после лет
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621