This website works best with JavaScript enabled

Довкола цьогорічних тестів з української мови, як ми всі добре пам’ятаємо, ще зовсім недавнечко клекотіли справжні вулканічні пристрасті. Бо як у самих учнів, так і в їхніх викладачів виникало чимало слушних зауважень стосовно запропонованих завдань.

Український центр оцінювання якості знань, співробітники якого власне і відповідали за дібраний контент, обіцяли врахувати усі недоліки цьогорічної тестової кампанії і не допускати подібного у майбутньому. Як там воно буде насправді – подивимося. А тим часом батьки-засновники ЗНО на підставі одержаних учнями балів з української мови уже встигли укласти своєрідний рейтингіз 7264-х шкіл країни. У верхній частині цього списку ті школи, учні яких одержали максимальні результати під час мовного тестування, у «хвості» – незнайки, які через своє недбальство в навчанні не лише серйозно ускладнили собі вступ до вишів, а й нашкодили репутації рідного закладу. Слід зазначити, що при складанні рейтингу до уваги бралися не всі школи, а лише ті з них, у яких тестувалося десять і більше учнів.

З-поміж фастівських школярів найбільшими розумаками-мовознавцями виявилися учні ЗОШ №1. У загальноукраїнському масштабі вони посіли 490 місце, залишивши позад себе 6774 школи. Це, вочевидь, і є наші майбутні Шевченки, Франки та Лесі Українки або ж Андруховичі та Забужки – кому як до вподоби. Другу сходинку, якщо міряти фастівськими мірками, посіла НВК «ЛІТ-СЗОШ №9» (це 518 позиція на загальноукраїнському рівні). І третіми за мовним багажем знань у місті виявилися школярі СЗОШ №2 (це 1264 підсумкове місце серед усіх представлених у рейтингу українських шкіл). На четвертому місціу Фастовізакріпилася СЗОШ №4, що цілком збігається з її порядковим номером (це 2343 місце на теренах всенької України). П’яте місце дісталося ЗОШ №7 і це 2397 загальноукраїнське місце серед найвправніших мовників держави. Шосте місце у ЗОШ №5 – це 4228 позиція з-поміж усіх учасників мовного тестування. І нарешті сьоме місце у ЗОШ №3 і це 5374 місце у запропонованій розробниками ЗНО шкалі оцінювання. Якщо рахувати з кінця, то це буде 1890 сходинка.

А ось школа №10 до цього списку не втрапила. І не тому, що її вихованці виявилися менш тямущими за інших у фонетиці чи синтаксисі , а через те що серед випускників цієї школи мовне ЗНО складало менше 10 учнів. А відтак їхні тестові результати під час формування рейтингу до уваги не бралися.


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621