This website works best with JavaScript enabled

Довкола цьогорічних тестів з української мови, як ми всі добре пам’ятаємо, ще зовсім недавнечко клекотіли справжні вулканічні пристрасті. Бо як у самих учнів, так і в їхніх викладачів виникало чимало слушних зауважень стосовно запропонованих завдань.

Український центр оцінювання якості знань, співробітники якого власне і відповідали за дібраний контент, обіцяли врахувати усі недоліки цьогорічної тестової кампанії і не допускати подібного у майбутньому. Як там воно буде насправді – подивимося. А тим часом батьки-засновники ЗНО на підставі одержаних учнями балів з української мови уже встигли укласти своєрідний рейтингіз 7264-х шкіл країни. У верхній частині цього списку ті школи, учні яких одержали максимальні результати під час мовного тестування, у «хвості» – незнайки, які через своє недбальство в навчанні не лише серйозно ускладнили собі вступ до вишів, а й нашкодили репутації рідного закладу. Слід зазначити, що при складанні рейтингу до уваги бралися не всі школи, а лише ті з них, у яких тестувалося десять і більше учнів.

З-поміж фастівських школярів найбільшими розумаками-мовознавцями виявилися учні ЗОШ №1. У загальноукраїнському масштабі вони посіли 490 місце, залишивши позад себе 6774 школи. Це, вочевидь, і є наші майбутні Шевченки, Франки та Лесі Українки або ж Андруховичі та Забужки – кому як до вподоби. Другу сходинку, якщо міряти фастівськими мірками, посіла НВК «ЛІТ-СЗОШ №9» (це 518 позиція на загальноукраїнському рівні). І третіми за мовним багажем знань у місті виявилися школярі СЗОШ №2 (це 1264 підсумкове місце серед усіх представлених у рейтингу українських шкіл). На четвертому місціу Фастовізакріпилася СЗОШ №4, що цілком збігається з її порядковим номером (це 2343 місце на теренах всенької України). П’яте місце дісталося ЗОШ №7 і це 2397 загальноукраїнське місце серед найвправніших мовників держави. Шосте місце у ЗОШ №5 – це 4228 позиція з-поміж усіх учасників мовного тестування. І нарешті сьоме місце у ЗОШ №3 і це 5374 місце у запропонованій розробниками ЗНО шкалі оцінювання. Якщо рахувати з кінця, то це буде 1890 сходинка.

А ось школа №10 до цього списку не втрапила. І не тому, що її вихованці виявилися менш тямущими за інших у фонетиці чи синтаксисі , а через те що серед випускників цієї школи мовне ЗНО складало менше 10 учнів. А відтак їхні тестові результати під час формування рейтингу до уваги не бралися.


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621