This website works best with JavaScript enabled

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями зголосилися на схід.

На найгарячіші ділянки фронту відправлялися навіть цілими родинами. Михайло Кондратенко разом з двома синами після місячного вишколу на полігоні опинилися в самісінькому горнилі битви за Донбас. Споряджені були лише найнеобхіднішим (частину військового екіпірування виділила держава, рюкзаками, автоматними ременями обмислили себе самі, аптечки та тепловізор надали волонтери). Але після кількамісячних запеклих боїв серйозно обносилися, то ж і спорядження вимагає заміни, і монокуляр з планшетом та раціями знадобилися б у військовому господарстві. Бо ж хоч бойового запалу хлопцям не позичати, але як казав один військовий дотепник: «До героїзму не завадило б ще трохи зброї та амуніції». Уже відправлені звернення в кілька волонтерських фондів, які обіцяли допомогти. Зокрема, фонд Ігоря Великого передав хлопцям тепловізора. Паралельно кожен охочий може переказати кошти і на картку фастівських волонтерів, які збирають гроші для придбання триліським кіборгам вантажного бусика з фаркопом. Номер картки - 4149 4998 0956 3867

Переглянути відео:

P.S. І трішки про власну репортерську роботу. Чи не кожного дня доводиться реагувати на звернення бійців та їхніх родин, в яких вони просять розповісти про свої найнагальніші потреби у військовому спорядженні, обмундируванні, або ж у реабілітації чи протезуванні. Аби ознайомитися з кожною такою історією з перших вуст і привернути до неї увагу громадськості, волонтерських організацій, органів влади, зазвичай слід здолати не одну сотню кілометрів. Ще до недавнього часу з фінансовими витратами на ці поїздки справлялися самотужки. Але зараз проблема з пальним чи оплатою за нього постала дуже гостро. То ж просимо усіх, хто має таку спроможність, допомогти нам коштами на бензин для нашої «чотириколісної інфорубки». Номер карти – 4149 6090 0407 6339. Обов’язково відзвітуємося за кожну наїжджену кілометро/годину.


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621