This website works best with JavaScript enabled

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Головним ексклюзивом свята стало те, що учасниками рекорду були 10 локацій по Україні! На локаціях були учасники телевізійних шоу. Захід такого масштабу відбувся в історії нашої країни вперше! Якщо вас цікавить психологія відносин між людьми - читайте цю цікаву статтю. 

«Київський БКК» сьогодні – це близько 700 професіоналів, які щиро люблять свою справу та пишаються своєю роботою. Виробництво розташоване в українській столиці. В компанії застосовують як традиційні, так і надсучасні ексклюзивні інноваційні технології.

Відомий український бренд у колаборації зі справжнім професіоналом своєї справи та головним Шефом країни – Ектором Хіменес-Браво, розробили авторську рецептуру нового торта “Київський дарунок з фундуком” лінійки «Від Шефа». Як засвідчили тисячі людей — схоже, канадський кондитер розгадав таємницю легендарного Київського торта, рецепт якого понад століття тримається у секреті. Смак торту БКК перевершує будь-якій інший!
Ектор Хіменес-Браво з великою любов’ю до України та українців, вклав свою майстерність, грандіозний досвід і натхнення в нову версію легендарного київського десерту.

Торт “Київський дарунок від Шефа” - це солодкий танок безе, горіхів та ароматного крему. Тільки уявіть! Ніжні та хрусткі повітряні коржі з фундуком, що гармонійно поєднуються кремом на жовтках та вершковому маслі. Поверхня торту оздоблена шоколадним і вершковим кремами й прикрашена золотистими горішками!

Перед цим, напередодні свята нашої незалежності БКК встановила черговий рекорд, зробивши з торта найбільший прапор в Україні! З висоти пташиного польоту — видовище неймовірне! А попереду нові досягнення і побажаємо “Київському БКК” нових рекордів і звершень! У них стільки чудових і грандіозних планів, а ідеї для того й народжуються, щоб їх реалізовувати і втілювати в життя!

Дмитро Нагорний, фото Зоя Кравченко


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621