This website works best with JavaScript enabled

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Головним ексклюзивом свята стало те, що учасниками рекорду були 10 локацій по Україні! На локаціях були учасники телевізійних шоу. Захід такого масштабу відбувся в історії нашої країни вперше!

«Київський БКК» сьогодні – це близько 700 професіоналів, які щиро люблять свою справу та пишаються своєю роботою. Виробництво розташоване в українській столиці. В компанії застосовують як традиційні, так і надсучасні ексклюзивні інноваційні технології.

Відомий український бренд у колаборації зі справжнім професіоналом своєї справи та головним Шефом країни – Ектором Хіменес-Браво, розробили авторську рецептуру нового торта “Київський дарунок з фундуком” лінійки «Від Шефа». Як засвідчили тисячі людей — схоже, канадський кондитер розгадав таємницю легендарного Київського торта, рецепт якого понад століття тримається у секреті. Смак торту БКК перевершує будь-якій інший!
Ектор Хіменес-Браво з великою любов’ю до України та українців, вклав свою майстерність, грандіозний досвід і натхнення в нову версію легендарного київського десерту.

Торт “Київський дарунок від Шефа” - це солодкий танок безе, горіхів та ароматного крему. Тільки уявіть! Ніжні та хрусткі повітряні коржі з фундуком, що гармонійно поєднуються кремом на жовтках та вершковому маслі. Поверхня торту оздоблена шоколадним і вершковим кремами й прикрашена золотистими горішками!

Перед цим, напередодні свята нашої незалежності БКК встановила черговий рекорд, зробивши з торта найбільший прапор в Україні! З висоти пташиного польоту — видовище неймовірне! А попереду нові досягнення і побажаємо “Київському БКК” нових рекордів і звершень! У них стільки чудових і грандіозних планів, а ідеї для того й народжуються, щоб їх реалізовувати і втілювати в життя!

Дмитро Нагорний, фото Зоя Кравченко


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621