This website works best with JavaScript enabled

Цьогорічний день знань Кожанська середня школа зустрічала у новому статусі. Вона стала опорною і відтепер має у своєму складі ще й філію: Яхнівський НВК. Але для мене найприємнішою звісткою цього літа стало те, що за рейтингом складання ЗНО кожанські учні посіли перше місце в районі. Тож vivat! і їм самим, і їхнім педагогам, і батькам! Ну і, звісно ж, знай наших!

Кожанська середня школа святкує День знань у новому статусі

Що ж стосується нового навчального року, то до кожанської одинадцятирічки з 1 вересня прийшло двоє нових вчителів: історії та образотворчого мистецтва, то ж з нетерпінням чекаємо, що вони виховають нам нових грушевських та пимоненків.
Ну а першачків (та й не лише їх) хотів би напутити незабутніми словами класика: «Розум безмежний – це скарб величезний!»
 
1 вересня у Кожанській середній школі велелюдно. Автівок наставлено як перед великодньою всеношною. Першачки шикуються на шкільному коридорі, а їхні рідні отримують останні настанови від класного керівника. Матусі ретельне причепурюють своїх непосид: дівчаткам поправляють косички, хлопцям пригладжують чуби. А далі усі разом бадьорим кроком простують на шкільну лінійку.
 
«Зустрічайте оплесками Чистяк Антоніну Павлівну та перший клас будь ласка».
 
Короткий променад і дванадцятеро першачків опиняються в епіцентрі загальної уваги. Перша вчителька закликає малечу чимдуж вирушати до захоплюючої країни знань:
Антоніна Павлівна. «Рада бачити Вас красивими, розумними, веселими. Хочу, щоб Вам у школі було добре. Тому я беру твою руку, дитино маленька! Щиро, бережно й ніжно в долоні свої».

Переглянути відео:

Першокласник Павло влаштованим прийомом лишається вдоволений:

«Вчитель добрий, все гаразд. Можна йти у перший клас».

Його однокласниця Настя на сьомому небі від щастя, бо ж нарешті настав таки цей довгоочікуваний перший дзвоник:

«Ціле літо я чекала, їла кашу підростала. Щоб портфель не був великий не спадали черевики».

Директорка школа одразу закликає учнів до сумлінного навчання, бо ж, мовляв, цьогорічні випускники задали надто високу планку і опускати її тепер аж ніяк не годиться:

«Наші одинадцятикласники, які були випущені у 2019 році, усі вступили до вищих навчальних закладів і всі вступили на бюджет. Ми є першою школою в районі зі здачі ЗНО. Серед 22 навчальних закладів наша школа є першою в районі і 56 з-поміж майже пятиста закладів Київської області. Це дуже висока оцінка і дуже високі досягнення. Я хочу подякувати, перш за все, вчителям за те, що вони давали гарні знання, а також дітям, які зуміли гарно вчитися і здобули ці знання».

Першокласники обіцяють стати їм гідною зміною. Та й як може бути інакше, коли цього від тебе очікують не лише батьки, а й високе шкільне начальство:

«Гарними будем, як ніколи, не посоромим свою школу».

«Відтепер я учениця - на 12 буду вчиться».

Одинадцятикласники, напевне, як ніхто інший, спізнали на власному досвіді, що навчання – це не легка прогулянка. І ось тепер їм лишилося здолати останній, але ж такий нелегкий щабель для здобуття повної середньої освіти.
А найменшим ще тільки доведеться відчути на собі усі принади навчального процесу. Але то буде згодом, а поки що можна безтурботно приймати дарунки та вислуховувати привітання на свою честь. Дотепні вірші, доладні пісні – усе надихає на оптимістичний лад. А танок у виконанні другокласників полонить навіть дошкільнят.
І хоч День знань – це святкова подія, та в Кожанці не забувають, що до цих пір на сході країни усе ще палахкотить війна. Мати загиблого в АТО бійця, у минулому також педагог, Зоя Галущенко нагадує учням про любов до Батьківщини та тішиться від розмаїття вишиванок на сьогоднішній лінійці.

«Я просто хочу, щоб під цими вишиванками, в яких Ви прийшли на це свято, билися справжні серця українців. Українців, які прагнуть розквіту своєї школи, свого селища Кожанки, які прагнуть міцності рідної держави».

А далі, як і завжди, море квітів, поздоровлення та фото на згадку.

З рідної альма матер, зі славетної Кожанки, Сергій Сіроманець, «Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Материалы - Материалы в архиве 

День селища Кожанка 2019 рік

День селища Кожанка 2019 рік

Свій сьогорічний день народження Кожанка відзначала ще за старорежимною метрикою – у статусі звичайного селища. А вже через рік, якщо все складатиметься гаразд, святкуватиме свої іменини уже в новій іпостасі...

Переглянути..

Як парламентарі міністра в комітеті слухали…

Як парламентарі міністра в комітеті слухали та посади ділили…

Грудень 2016 року. Засідання парламентського комітету з питань будівництва та житлово-комунального господарства. Його перший заступник Дмитро Андрієвський нарікає на відсутність депутатського кворуму.Синхрон. «У нас сьогодні немає кворуму. На превеликий жаль...

Переглянути..

Кожанська середня школа святкує День знань…

Кожанська середня школа святкує День знань у новому статусі

Цьогорічний день знань Кожанська середня школа зустрічала у новому статусі. Вона стала опорною і відтепер має у своєму складі ще й філію: Яхнівський НВК. Але для мене найприємнішою звісткою цього...

Переглянути..

Олег Дунда та Віктор М'ялик -…

Олег Дунда та Віктор М'ялик - перші враження від депутатської роботи

Віктор М'ялик та Олег Дунда - двоє лобістів від Фастівщини у Верховній Раді: чим дихають, що обстоюватимуть, за що допинатимуться.

Переглянути..

Військове містечко Фастова

Військове містечко Фастова

Навряд чи хтось назове точну кількість вбивств, зґвалтувань, кривавих побоїськ, котрі трапилися на території закинутого військового містечка відтоді, як воно стало нікому непотрібним. А були ж часи, коли тут базувалися...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621