This website works best with JavaScript enabled

Кінець травня і початок червня цього року ознаменувався бенефісом Київського академічного театру “Колесо”. Дивовижно затишний, домашній улюблений киянами театр розташований на легендарному Андріївському узвозі української столиці, презентував чудову комедійну виставу "Одеса. Шалене кохання". Автори неймовірно відтворили п'єсу видатних одеситів Ільфа і Петрова. Всі присутні в глядацькій залі стали не просто глядачами, а й учасниками спектаклю — танцювали, жартували, а коли вся зала співала відомі одеські хіти — це було фантастично! Обов'язково сходіть на цю виставу і пориньте в таку атмосферу — відчуйте себе на Дерибасівській в Перлині біля моря!

 Тріумф театру “Колесо”

Перший день прем'єри співпав з Днем народження театру — 31 рік “Колесо” радує нас своїми чудовими різноманітними театральними святами. Люб'язні господарі запросили всіх почесних гостей після спектаклю на свою “четверту” сцену — затишний дворик на святкову вечерю. За келихом шампанського та й не лише можна було поспілкуватися у неформальній обстановці з художнім керівником театру, народною артисткою України Іриною Кліщевською, провідними акторами театру, які блискуче зіграли одеситів у згаданій виставі — Ольгою Васинюк і Олександром Дідиком. Після цього виникло бажання в наступній “Київській Пекторалі”, де фахівці визначають найкращих київських театральних акторів додати номінацію —  “Вибір журналістів”...

Тріумф театру “Колесо”

А нещодавно тріумфально завершився третій міжнародний фестиваль AndriyivskyFest. На трьох сценах театру "Колесо" свої камерні вистави показали вісім країн-учасниць фестивалю —  Україна, Литва, Румунія, Греція, Чехія, Молдова, Австрія, Польща, викликавши справжній фурор і аншлаг глядачів. Безумовно такі чудові заходи служать гарною пропагандою благородного театрального дійства.

У планах цього чудового театру багато різноманітних задумів. Ідеї й народжуються саме для того, щоб втілювати їх у життя, радувати вибагливого столичного глядача.

Побажаємо творчому колективу “Колесо” нових чудових вистав і ролей. Коли після закінчення спектаклю всі глядачі стоячи скандують браво — це свідчення величезної популярності театру і любові глядачів до їх артистів!
Від імені журналістів висловлюю подяку Вікторії Котенок за запрошення столичних “акул пера” на театральні підмостки цього чудового театру!

Дмитро Нагорний


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Ольга 01.07.2019, 10:47
З такою теплотою і любовю написано. Супер!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621