This website works best with JavaScript enabled

Кінець травня і початок червня цього року ознаменувався бенефісом Київського академічного театру “Колесо”. Дивовижно затишний, домашній улюблений киянами театр розташований на легендарному Андріївському узвозі української столиці, презентував чудову комедійну виставу "Одеса. Шалене кохання". Автори неймовірно відтворили п'єсу видатних одеситів Ільфа і Петрова. Всі присутні в глядацькій залі стали не просто глядачами, а й учасниками спектаклю — танцювали, жартували, а коли вся зала співала відомі одеські хіти — це було фантастично! Обов'язково сходіть на цю виставу і пориньте в таку атмосферу — відчуйте себе на Дерибасівській в Перлині біля моря!

 Тріумф театру “Колесо”

Перший день прем'єри співпав з Днем народження театру — 31 рік “Колесо” радує нас своїми чудовими різноманітними театральними святами. Люб'язні господарі запросили всіх почесних гостей після спектаклю на свою “четверту” сцену — затишний дворик на святкову вечерю. За келихом шампанського та й не лише можна було поспілкуватися у неформальній обстановці з художнім керівником театру, народною артисткою України Іриною Кліщевською, провідними акторами театру, які блискуче зіграли одеситів у згаданій виставі — Ольгою Васинюк і Олександром Дідиком. Після цього виникло бажання в наступній “Київській Пекторалі”, де фахівці визначають найкращих київських театральних акторів додати номінацію —  “Вибір журналістів”...

Тріумф театру “Колесо”

А нещодавно тріумфально завершився третій міжнародний фестиваль AndriyivskyFest. На трьох сценах театру "Колесо" свої камерні вистави показали вісім країн-учасниць фестивалю —  Україна, Литва, Румунія, Греція, Чехія, Молдова, Австрія, Польща, викликавши справжній фурор і аншлаг глядачів. Безумовно такі чудові заходи служать гарною пропагандою благородного театрального дійства.

У планах цього чудового театру багато різноманітних задумів. Ідеї й народжуються саме для того, щоб втілювати їх у життя, радувати вибагливого столичного глядача.

Побажаємо творчому колективу “Колесо” нових чудових вистав і ролей. Коли після закінчення спектаклю всі глядачі стоячи скандують браво — це свідчення величезної популярності театру і любові глядачів до їх артистів!
Від імені журналістів висловлюю подяку Вікторії Котенок за запрошення столичних “акул пера” на театральні підмостки цього чудового театру!

Дмитро Нагорний


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Ольга 01.07.2019, 10:47
З такою теплотою і любовю написано. Супер!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621