This website works best with JavaScript enabled

Кінець травня і початок червня цього року ознаменувався бенефісом Київського академічного театру “Колесо”. Дивовижно затишний, домашній улюблений киянами театр розташований на легендарному Андріївському узвозі української столиці, презентував чудову комедійну виставу "Одеса. Шалене кохання". Автори неймовірно відтворили п'єсу видатних одеситів Ільфа і Петрова. Всі присутні в глядацькій залі стали не просто глядачами, а й учасниками спектаклю — танцювали, жартували, а коли вся зала співала відомі одеські хіти — це було фантастично! Обов'язково сходіть на цю виставу і пориньте в таку атмосферу — відчуйте себе на Дерибасівській в Перлині біля моря!

 Тріумф театру “Колесо”

Перший день прем'єри співпав з Днем народження театру — 31 рік “Колесо” радує нас своїми чудовими різноманітними театральними святами. Люб'язні господарі запросили всіх почесних гостей після спектаклю на свою “четверту” сцену — затишний дворик на святкову вечерю. За келихом шампанського та й не лише можна було поспілкуватися у неформальній обстановці з художнім керівником театру, народною артисткою України Іриною Кліщевською, провідними акторами театру, які блискуче зіграли одеситів у згаданій виставі — Ольгою Васинюк і Олександром Дідиком. Після цього виникло бажання в наступній “Київській Пекторалі”, де фахівці визначають найкращих київських театральних акторів додати номінацію —  “Вибір журналістів”...

Тріумф театру “Колесо”

А нещодавно тріумфально завершився третій міжнародний фестиваль AndriyivskyFest. На трьох сценах театру "Колесо" свої камерні вистави показали вісім країн-учасниць фестивалю —  Україна, Литва, Румунія, Греція, Чехія, Молдова, Австрія, Польща, викликавши справжній фурор і аншлаг глядачів. Безумовно такі чудові заходи служать гарною пропагандою благородного театрального дійства.

У планах цього чудового театру багато різноманітних задумів. Ідеї й народжуються саме для того, щоб втілювати їх у життя, радувати вибагливого столичного глядача.

Побажаємо творчому колективу “Колесо” нових чудових вистав і ролей. Коли після закінчення спектаклю всі глядачі стоячи скандують браво — це свідчення величезної популярності театру і любові глядачів до їх артистів!
Від імені журналістів висловлюю подяку Вікторії Котенок за запрошення столичних “акул пера” на театральні підмостки цього чудового театру!

Дмитро Нагорний


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Ольга 01.07.2019, 10:47
З такою теплотою і любовю написано. Супер!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Тріумф театру “Колесо” в спекотне столичне…

Тріумф театру “Колесо” в спекотне столичне літо

Кінець травня і початок червня цього року ознаменувався бенефісом Київського академічного театру “Колесо”. Дивовижно затишний, домашній улюблений киянами театр розташований на легендарному Андріївському узвозі української столиці, презентував чудову комедійну виставу...

Переглянути..

Мат в 2 ходи, або гамбітна…

Мат в 2 ходи, або гамбітна пастка для України

Ця історія про те, як російській шаховий майстер, приятель відомого українського олігарха вигадав систему за якої діючи президент нашої країни має на дострокових парламентських виборах отримати Конституційну більшість і повний...

Переглянути..

Підсумки тижня: точка біфуркації - четвер

Підсумки тижня: точка біфуркації - четвер

У переддень Сонцестояння  протистояння панувало скрізь, окрім   парламенту Досить насиченою на події виявилися доба, що передувала найдовшому дню року: проблематика Конституційного правосуддя у вітчизняному  медійному просторі змінювалася повідомленнями навколо ортодоксального православ’я ...

Переглянути..

Микита Лисенко із сольним виступом від…

Микита Лисенко із сольним виступом від партії «Голос» на 91 виборчому окрузі

Ще один кандидат, котрий має надію бути обраним по 91 округу, 33-річний представник партії «Голос» Микита Лисенко, учора здійснив перший візит до Фастова.

Переглянути..

Громадянська позиція" висунула на 91 округ…

Громадянська позиція" висунула на 91 округ Олега Спіженка - керівника онкологічної клініки

Від «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка на 91 округ відрядили керівника Асоціації приватних клінік України Олега Спіженка – зятя нині вже покійного першого міністра охорони здоров’я України – Юрія Спіженка.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621