This website works best with JavaScript enabled

Пополудні біля фастівського стадіону «Машинобудівник» збирається гурт людей. Переважно це чоловіки старшого віку. Вони чекають на два автобуси, які безкоштовно відвезуть їх у Ковалівку, де відбудеться футбольний матч другої ліги між місцевим «Колосом» і командою із Нікополя. Вирушають у дорогу неабияк, а з музичним супроводом. Під басове рокотання туби усі дружньо розсідаються в салонах. Вільних місць майже не лишається. Наша знімальна група і собі долучається до фанатської тусівки.

Щойно рушаємо з місця, як одразу поринаємо у вир   жвавого обговорення останніх футбольних перипетій. І хоч наша камера ходить ходором через вибоїни на дорозі, зйомку не перепиняємо ні на мить. Ігрові епізоди, турнірні очки, схеми розташування гравців на полі – усе піддається прискіпливому аналізу. «Розстановка не подобається, бо починають оці перепасовки справа наліво, потім вертають м’яч назад воротареві, а півзахист і напад увесь цей час перебувають ніби поза грою».

Коли мова заходить про сильні сторони окремих футболістів, кожен намагається замовити добре слівце за свого улюбленця «Мені подобається як проявляє себе на полі сімнадцятий номер - Бондаренко. А ще звернув увагу на Василя Гаврилюка - цей низькорослий лівий півзахисник робить чимало ефективної роботи на своєму фланзі. Можна також виділити досвідченого Ваню Кривошеєнка, який встиг пограти навіть у вищій лізі, і його клас відчувається відразу .

У ставленні до головного тренера «Колоса», відомого у минулому футболіста Руслана Костишина, уболівальники дотримуються належної субординації.   Критики на його адресу від них майже не почуєш. «Тренеру видніше, який малюнок гри йому вибудовувати. І хоч нам, уболівальникам, інколи і здається, що він десь припустився помилки, але зрештою визнаємо, що йому краще знати, коли і якого гравця випускати і хто з них перебуває в кращій формі на даний момент».

Серед розмаїтої уболівальницької публіки натрапляємо і на тренера фастівської дитячої футбольної школи Віктора Осколка. Він неабияк радіє успіхам своїх колишніх вихованців, які нині виступають у складі «Колосу».   Але водночас   вказує і на певні недоліки у їхніх діях.

«Минулого року кілька моїх вихованців грали за Ковалівку. Максим Кривенко, Ілля Штонденко, Андрій Семенко. Найбільше задоволений тим, як прогресує Семенко. Але здається йому бракує трішки ініціативи. Уйого діях ще проявляється певна боязкість. Але це його перші ігри на такому рівні. Я думаю, що з часом він значно додасть і стане гідним членом цього колективу».

Уже в самій Ковалівці, прошкуючи до стадіону, цікавимося на ходу прогнозом на сьогоднішній матч. Серед найпопулярніших рахунків 2:1 та 1:0 на користь господарів. До початку зустрічі лишається зовсім обмаль часу, але цього досить, щоб і на турнірну таблицю кинути позирк і з календарем наступних ігор ознайомитися. А для повного щастя встигаємо ще й перекинутися кількома словами зі спортивним директором клубу Євгенієм Євсєєвим. «Наша команда від дня свого створення ставила перед собою лише максимальні завдання – перемагати на будь-якому рівні. Починали ми з району. І єдиним нашим завданням було виграти районні змагання. І ми з ним впоралися. Наступною метою була перемога на області. І ми її здобули. Зараз ми виступаємо у другій лізі, але вже з наступного сезону плануємо перебратися до першої. За підсумками сезону націлені лише на перше місце».

Невдовзі залящав судівський свисток і з перших секунд трибуни погнали чорно-білих уперед. Та ось один з лідерів ковалівської команди, найкращий бомбардир другої ліги Олександр Бондаренко зазнає ушкодження . Уболівальники від розпачу ледь не схоплюються зі своїх місць. Утім коли незабаром голеадор повертається на поле і відразу небезпечно пробиває по воротах суперника, усі навколо полегшено зітхають. «Саня в порядку», - чується обнадійливий гомін між рядами. А далі аж до фінального свистка над стадіоном не вгавають скандування та доносяться музичні варіації на футбольну тематику.

Матч закінчується з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Капітан команди Сергій Козир попри здобуті три очки нарікає на проблеми психологічного характеру, які проявлялися в певні відрізки гри. «Після впевненої виїздної перемоги над рівненським «Вересом» і сьогоднішнього швидкого голу ми дещо заспокоїлися. І були моменти, коли суперник міг нас покарати».

Головний тренер «Колосу» Руслан Костишин застерігає від передчасної ейфорії. Просить не квапитися віддавати його підопічним першу сходинку турнірної таблиці по закінченні осінньої частини чемпіонату. «Почекайте. На нас цього року ще очікують три поєдинки. І вже перший з них – непростий виїзд до Чернівців».

На зворотньому шляху, незважаючи на перемогу улюбленої команди, футбольне товариство одностайне: гру треба посилювати. «Розслабилися після того,як повели в рахунку. Я вже кричав, кричав. Хлопці, вперед! Ширше грайте. Ну йомайо!»

З’являються й конкретні підказки щодо майбутньої трансферної політики клубу. «Як сьогодні грав десятий номер Морозко – ось такого рівня футболістами ще потрібно доукомплектуватися у міжсезоння».

А загалом фани не шкодують ані півстілечки, що побували на такому гарному футбольному святі. Ще більша радість переповнює їх серця, коли чують від нас, що в Ковалівці незабаром може з’явитися ще й хокейна команда. А на запитання, чи бува не побоюються, що не витримають додаткових переживань та й на хокей може банально не вистачити часу, запевняють, що дадуть собі раду зі всім, аби лиш запрошували. У нас у країні футбол – це гра номер один. Хокей ще не так сильно не культивується. Але якщо розвиватимуть і цей вид спорту, то й на нього, безумовно, їздитимемо. Ми уболівальники широкого профілю. Буде баскетбол, то відвідуватимемо і баскетбол».

Переглянути відео:


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

Авторизація 

Начальный текст

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621