This website works best with JavaScript enabled

Уже не перший місяць Фастовом ширяться чутки про реорганізацію, а фактично про закриття локомотивного депо. Якщо так станеться, то майже 150 чоловік змушені будуть або ж звільнятися, або ж перебиратися на нове місце роботи. Іноді за сотню кілометрів від власного помешкання. Народний депутат Руслан Сольвар під час зустрічі з фастівчанами запевнив, що загрозу закриття підприємства на сьогодні вдалося відвернути, хоча боротьба за нього усе ще триває.

Ліквідація фастівського локомотивного депо призупиняється

Руслан Сольвар: «О другій годині у мене зустріч у локомотивному депо, яке хотіли закрити. Я туди їду з гарною новиною, оскільки після складних перемовин з керівництвом «Укрзалізниці» мені пообіцяли переглянути своє попереднє рішення і нікого не скорочувати. Усі працівники (слюсарі, машиністи) лишаються на своїх місцях».

Самі локомотивники цій звістці, безумовне, зраділи. Та водночас зізнаються, що з таким ставленням держави до їхньої праці, підприємство розпадеться навіть без вказівок згори. Голова місцевої профспілки підтверджує, що наказ про скорочення штату наразі призупинено, але те, що пропонували залізничні псевдореформатори, позбавлене щонайменшого глузду.

Валерій Мельник: «Частину локомотивних бригад тепловоза передати до депо «Дарниця». Це 45 осіб. Частину локомотивних бригад електровоза перевести до Козятина. А решту просто звільнити. А ще ще майже півсотні людей. Ми з Русланом Миколайовичем почали співробітничати, щоб разом відстоювати права наших працівників і не допустити ліквідації депо».

 

Переглянути відео:

Слюсар, а в минулому помічник машиніста Олександр Крушинський роботою в цеху задоволений. Про ймовірне звільнення воліє не думати, хоча й до такого перебігу подій готується заздалегідь.

Олександр Крушинський: «Я 28 років віддав залізниці. Починав помічником машиніста. Потім за станом здоров’я перейшов працювати в цех. Роботою задоволений. Але якщо скорочуватимуть, то доведеться щось шукати, якби цього не хотілося. Дехто з хлопців збирається влаштовуватися охоронцем в Києві. Кличуть і мене з собою».

Майстер цеху Руслан Меркушов засмучений, що ніхто з молоді не поспішає вливатися до їх колективу. Мінімальний оклад у розмірі 4 тисяч гривень до ударної праці явно не надихає. Тримаються робочого місця переважно ті трударі, хто має не менше 25 років вислуги, а відтак і сорокавідсоткову надбавку до щомісячної зарплатні. Комплектуючі запчастини в депо майже не надходять, дістати масляні фыльтри – і то вже стає нездоланною проблемою. Та навіть за таких обставин робота в цеху кипить і ремонтні бригади усувають несправності найвищого рівня складності.

Руслан Меркушов: «Наприклад, заміна шатунних підшипників дизеля вважається роботою більш високого класу, але ми з нею справляємося. Те ж саме стосується і гідромеханічних редукторів».

Як наочний приклад такої вправності місцевих кадрів - щойно відремонтований чехословацький маневровий локомотив. Після обточки колісних пар , заміни гальмівних колодок та ще деяких маніпуляцій він знову готовий до виходу на лінію. Та вже незабаром цей тепловоз може позбутися свого звичного «лазарету». Якщо депо перетворять на дорожню майстерню, як це планують у верхах, то з усього рухомого складу тут лагодитимуть хіба що дрезини.

Марина Полтавська, Богдан Сова. «Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621