This website works best with JavaScript enabled

Я тут відкопав відео одного екзит-полу майже п'ятирічної давнини. Проводили ми його під час минулої парламентської кампанії. Опитували фастівських виборців біля міського Палацу культури, щоби дізнатися про їх політичний вибір. Тоді симпатії фастівчан були в основному на боці "Народного фронту", "БПП", "Самопомочі", "Батьківщини" та "Свободи". А серед мажоритарників найбільшою підтримкою в опитаних користувалися Руслан Сольвар та Іван Ступак.

Утім,  народна любов недовговічна, а електоральні симпатії такі ж примхливі та скороминущі, як і мода. До прикладу, у жовтні 2014 року за "Народний фронт" у Фастові віддали свої голоси 28%  виборців і ця політсила вийшла зрештою переможницею парламентської кампанії. А тепер скажіть: скільки б "НФ" отримав за нинішніх розкладів? Гадаю, що буду близьким до істини, якщо напророкую йому не більше 1%.

Коли дивитиметеся відео, котре Вам пропоную, зверніть увагу не лише на те, за які політичні партії та  за кого з кандидатів-мажоритарників  голосували виборці у 2014 році, а й уважно послухайте, які сподівання покладали вони при цьому на своїх обранців.

Сергій Іщенко-Сіроманець

Переглянути відео:


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Demetria 29.11.2021, 22:08
Because the admin of this website is working, no hesitation very shortly it will be famous, due to its feature contents.


my web blog :: online pharmacy: https://cialiswwshop.com
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621