This website works best with JavaScript enabled

Сьогодні довго пояснював головному політконсультанту чинного президента Дмитру Разумкову та координатору Зекоманди Олександру Корнієнко, чому ні за яких умов не можна допустити того, аби по 91 виборчому округу (як зрештою  і по всіх інших виборчих округах) від них балотувалися старі обличчя.

Мої доводи вислухали уважно обоє, але  пропозицію скликати віче у Фастові, аби визначити на ньому лідера народної довіри, відхилили, посилаючись на часовий цейтнот. Утім, така відповідь мене не задовольнила і вже завтра-післязавтра планую зустріч з очільницею обласного штабу "Слуги народу" Ольгою Коваль. І, хай там як, дотискатиму це питання до кінця. Якщо ж і від обласних партійних функціонерів почуємо щось маловрозумливе, тоді почнемо потрясати Банкову вуличними мітингами.

Сергій Іщенко-Сіроманець

Переглянути відео:


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621