This website works best with JavaScript enabled

У зв'язку  з початком парламентської виборчої кампанії пропоную усім нам освіжити в пам'яті події майже п'ятирічної давнини і згадати,  які політичні сили виборювали собі місця під парламентським куполом восени 2014-го та хто з кандидатів-мажоритарників вів змагання за омріяний мандат на  91 виборчому окрузі.

26 жовтня 2014-го року члени дільничних комісій видавали на руки виборцям по два бюлетені. До одного виборчого списку, як і по всій Україні, було внесено 29 політичних партій, а до іншого 19 осіб, котрі змагалися за один-єдиний мандат від округу. Усі політичні сили, котрі зрештою потрапили до парламенту, опинилися на лідируючих позиціях і в нашому краї. Переміг у нас тоді, нагадаю, "Народний фронт" з 28% народної підтримки, лише на 1,1% відстав від нього "Блок Петра Порошенка", "Самопоміч" здобула 12,71%, "радикали" Ляшка - 6,77%, а "Батьківщина" - 6,05%. Цікаво, що якби фракційний склад парламенту формувався лише за підсумками волевиявлення виборців 91 округу, то в ньому була б представлена і "Свобода", нехай і з доволі  скромним набутком у 5,17% голосів. Найменшу кількість підтримки  здобули ліберали (0,03%) та політпроект "Україна майбутнього" (0,04%).

По одномандатному округу переможцем став член БПП Руслан Сольвар. За нього назагал проголосувало більше 50% з числа тих, хто взяв участь в голосуванні. А ось за його найближчого конкурента з"Народного фронту" Богдана Хмельницького віддали голоси лише 13,22%. Івана Ступака воліли б бачити своїм представником у парламенті 6,47%, а висуванця від "Батьківщини" Миколу Швидкого - 5,27%. Варто згадати і про Сергія Пояркова, котрий посів 5-те підсумкове місце. Йому виявили готовність делегувати парламентські повноваження - 4,73% виборців. Серед учасників виборчиих перегонів, котрі  не користувалися великою любов'ю електорату, надибуємо і представника "Правого сектора", і комуніста, і "зеленого". А серед числа аутсайдерів опинилися  двоє самовисуванців та один ліберал.


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621