This website works best with JavaScript enabled

У зв'язку  з початком парламентської виборчої кампанії пропоную усім нам освіжити в пам'яті події майже п'ятирічної давнини і згадати,  які політичні сили виборювали собі місця під парламентським куполом восени 2014-го та хто з кандидатів-мажоритарників вів змагання за омріяний мандат на  91 виборчому окрузі.

26 жовтня 2014-го року члени дільничних комісій видавали на руки виборцям по два бюлетені. До одного виборчого списку, як і по всій Україні, було внесено 29 політичних партій, а до іншого 19 осіб, котрі змагалися за один-єдиний мандат від округу. Усі політичні сили, котрі зрештою потрапили до парламенту, опинилися на лідируючих позиціях і в нашому краї. Переміг у нас тоді, нагадаю, "Народний фронт" з 28% народної підтримки, лише на 1,1% відстав від нього "Блок Петра Порошенка", "Самопоміч" здобула 12,71%, "радикали" Ляшка - 6,77%, а "Батьківщина" - 6,05%. Цікаво, що якби фракційний склад парламенту формувався лише за підсумками волевиявлення виборців 91 округу, то в ньому була б представлена і "Свобода", нехай і з доволі  скромним набутком у 5,17% голосів. Найменшу кількість підтримки  здобули ліберали (0,03%) та політпроект "Україна майбутнього" (0,04%).

По одномандатному округу переможцем став член БПП Руслан Сольвар. За нього назагал проголосувало більше 50% з числа тих, хто взяв участь в голосуванні. А ось за його найближчого конкурента з"Народного фронту" Богдана Хмельницького віддали голоси лише 13,22%. Івана Ступака воліли б бачити своїм представником у парламенті 6,47%, а висуванця від "Батьківщини" Миколу Швидкого - 5,27%. Варто згадати і про Сергія Пояркова, котрий посів 5-те підсумкове місце. Йому виявили готовність делегувати парламентські повноваження - 4,73% виборців. Серед учасників виборчиих перегонів, котрі  не користувалися великою любов'ю електорату, надибуємо і представника "Правого сектора", і комуніста, і "зеленого". А серед числа аутсайдерів опинилися  двоє самовисуванців та один ліберал.


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621