This website works best with JavaScript enabled

Яких тільки опитувань не проводять перед виборами. Соціологічні служби з ніг збиваються, аби дізнатися не лише рейтинги кандидатів, а й думки виборців, яким має бути на їхню думку ідеальний депутат. Що такого мусить пообіцяти і навіть як зодягнутися, щоб розтопити крижаний лід недовіри у їхніх серцях.

 

Жіночий електорат, хоч і любить вухами, як це у них здавна заведено, але й до зовнішнього вигляду кандидатів додивляється аж надто прискіпливо. Не поголився зранку як слід, не уклав шевелюру в гладенький проділ і, як казав Свирид Петрович Голохвастов, уже не той хвасон. І в очах представниць прекрасної статі такий нечупара навряд чи засягне великої любові. І всі старання іміджмейкерів, візажистів зрештою зійдуть на пшик.

А уявіть-но собі, як важко доводиться тим владолюбцям, яких матінка природа не наділила зовнішністю Аполона чи хоча б легким шармом провінційного денді. Тут є над чим поламати голову. Бо ж мусиш виглядати на тих клятих білбордах, хай їм грець, аж ніяк не гірше за Вахтанга Кікабідзе у його сімдесят сім.

Фастівчанки – панії доволі перебірливі і будь-кому свої голоси не віддадуть. Їхня горда постава під час суботньої дефіляди вулицями Фастова переконала: це не той контингент виборців, до якого так легко втертися у довіру. Зізнаюся, що й нам вартувало неабияких зусиль випитати у місцевого жіноцтва, хто, на їхній погляд, заслуговує на звання найпривабливішого та найсексуальнішого кандидата у мери Фастова.

Неабияк здивувало, що навіть до такого, здавалося б, цілком жартівливого опитування чимало фастівчанок поставилися аж надто сумлінно та відповідально. Вони досить уважно, ба більше того, як сказав би кіногерой Гога, «особливим оцінюючим поглядом» вдивлялися у запропонований їм строкатий калейдоскоп облич. І лише по короткій надумі виносили свій остаточний вердикт.

Усього нами було опитано більше півсотні осіб жіночої статі. П’ятдесят шість, якщо бути вже зовсім точним. І ось яким виявився кінцевий результат. Секс-символом фастівської мерської кампанії більшістю голосів обрано Руслана Степуру. Перед його чоловічими чарами виявилися безсилими тринадцять жінок. Вісім фастівчанок поклали око на Юрія Захаричева, шестеро уподобали Михайла Нетяжука, п’ятеро не встояли перед чоловічою харизмою Сергія Павловського. Імпозантна постать Володимира Тимофієва справила належне враження на чотирьох представниць прекрасної статі, троє зупинили свій вибір на Генадію Яков’юку, стільки ж само віддали перевагу Юрію Гутевичу і чомусь лише двом припав до вподоби Костянтин Кілик. А ось дванадцять фастівчанок забракували одразу всіх кандидатів.

Найближчим часом викладемо відео нашого опитування.

 


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Евген 16.10.2015, 18:43
Степура тупий як пробка,звідки 23%?Також відомо що він возив зброю сепаратистам в Одесу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Сіроманець 16.10.2015, 20:00
Ми просили жінок обрати НАЙСЕКСУАЛЬНІШОГО кандидата в мери Фастова, а для цього нашим респонденткам зовсім не обов'язково було знати про їхні аналітичні здібності, професійні чи моральні чесноти...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621