This website works best with JavaScript enabled

За інформацією місцевого тервиборчкому, дев’ятеро кандидатів поведуть між собою запеклу боротьбу за крісло фастівського голови. Список, що надається, остаточний і оскарженню не підлягає. Радує те, що принаймні один з бюлетенів не матиме вигляду виборчого «простирадла».

Ось імена  та прізвища усіх претендентів, одному з яких фастівчани незабаром муситимуть довірити управління рідним містом.

1.  

Юрій Гутевич

1950 року народження. Освіта вища. Позапартійний. Пенсіонер. Суб’єкт висування – самовисування. У 2010 році до Фастівської міськради пройшов від Всеукраїнської партії «Нова сила».
2.

Юрій Захаричев

1971 року народження. Вивчав журналістику у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка. З 2006 до 2010 року обіймав посаду голови райдержадміністрації та голови райради у Деснянському районі міста Києва. Суб’єкт висування – самовисування.

3.

Костянтин Кілик

1968 року народження. Суб’єкт висування -  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Працює в Укртрансгаз. Навчався в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 1997 по 2001 роки.

4.

Андрій Корецький

1972 року народження. Навчався в Національному авіаційному університеті (закінчив 2010 року). Працював ріелтором. Раніше належав до Республіканської партії «Собор». Суб’єкт висування -  Радикальна партія Олега Ляшка.

5.

 Михайло Нетяжук

1979 року народження. Фастівський міський голова з 2014року. Закінчив Національний університет харчових технологій. Має ступені магістра з економіки підприємства і кандидата економічних наук. Суб’єкт висування -  партія «Нові обличчя».

6.

Сергій Павловський

1965 року народження. Закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом. З 1994 року і по цей час працює директором приватного підприємства «Вирій». Володіє мережею АЗС. Одружений, має двох дітей. Суб’єкт висування  -  партія «Третя сила».

7.  

Руслан Степура

1975 року народження. Брав участь в АТО. Приватний підприємець. Суб’єкт висування – самовисування.

8.

Володимир Тимофієв

1950 року народження. Двічі обирався мером Фастова. У 2010 році до Фастівської міськради пройшов від Всеукраїнської партії «Нова сила». Суб’єкт висування  – самовисування.

9.

 Геннадій Яков’юк

 1968 року народження. Заступник фастівського міського голови з питань житлово-комунального господарства. Освіта вища. Суб’єкт висування -  Всеукраїнське політичне обєднання «Свобода».

Серед головних несподіванок можна назвати те, що колишня креатура президентської «Солідарності» Юрій Захаричев, після того, як нардеп Руслан Сольвар відмовив йому у підтримці, змушений був податися на власні хліби.  Руслан Степура, як не дивно,  балотується не від «Правого сектора», як багато хто прогнозував, а йде самовисуванцем.  Володимир Тимофієв, хоч і вагався на початках, чи слід йому заручатися підтримкою дрібної партії Юрія Кармазіна, зрештою вирішив відмовитися від цієї ідеї і йти одинаком. Стосовно суб’єкта висування Юрія Гутевича, то інформація наразі  з’ясовується.  А так власне оце й увесь перелік кандидатів, які вирішили не звалювати на свої плечі  партійних зобов’язань, а заручитися підтримкою виборців самотужки.

А далі у нас ідуть всуціль партійні товариші.  Геннадія Яков’юка провадить в націоналістичні мери його рідна «Свобода», Андрія Корецького  настановила кандидатом «Радикальна партія Ляшка»,  Сергій Павловський отримав партійне благословення від  «Третьої сили»,  Костянтина Кілика  відрядила на вибори «Батьківщина» і Михайла Нетяжука, ФОРМАЛЬНО делегувала на мери, послуговуючись його ж термінологією, партія «Нові обличчя».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621