This website works best with JavaScript enabled

За інформацією місцевого тервиборчкому, дев’ятеро кандидатів поведуть між собою запеклу боротьбу за крісло фастівського голови. Список, що надається, остаточний і оскарженню не підлягає. Радує те, що принаймні один з бюлетенів не матиме вигляду виборчого «простирадла».

Ось імена  та прізвища усіх претендентів, одному з яких фастівчани незабаром муситимуть довірити управління рідним містом.

1.  

Юрій Гутевич

1950 року народження. Освіта вища. Позапартійний. Пенсіонер. Суб’єкт висування – самовисування. У 2010 році до Фастівської міськради пройшов від Всеукраїнської партії «Нова сила».
2.

Юрій Захаричев

1971 року народження. Вивчав журналістику у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка. З 2006 до 2010 року обіймав посаду голови райдержадміністрації та голови райради у Деснянському районі міста Києва. Суб’єкт висування – самовисування.

3.

Костянтин Кілик

1968 року народження. Суб’єкт висування -  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Працює в Укртрансгаз. Навчався в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 1997 по 2001 роки.

4.

Андрій Корецький

1972 року народження. Навчався в Національному авіаційному університеті (закінчив 2010 року). Працював ріелтором. Раніше належав до Республіканської партії «Собор». Суб’єкт висування -  Радикальна партія Олега Ляшка.

5.

 Михайло Нетяжук

1979 року народження. Фастівський міський голова з 2014року. Закінчив Національний університет харчових технологій. Має ступені магістра з економіки підприємства і кандидата економічних наук. Суб’єкт висування -  партія «Нові обличчя».

6.

Сергій Павловський

1965 року народження. Закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом. З 1994 року і по цей час працює директором приватного підприємства «Вирій». Володіє мережею АЗС. Одружений, має двох дітей. Суб’єкт висування  -  партія «Третя сила».

7.  

Руслан Степура

1975 року народження. Брав участь в АТО. Приватний підприємець. Суб’єкт висування – самовисування.

8.

Володимир Тимофієв

1950 року народження. Двічі обирався мером Фастова. У 2010 році до Фастівської міськради пройшов від Всеукраїнської партії «Нова сила». Суб’єкт висування  – самовисування.

9.

 Геннадій Яков’юк

 1968 року народження. Заступник фастівського міського голови з питань житлово-комунального господарства. Освіта вища. Суб’єкт висування -  Всеукраїнське політичне обєднання «Свобода».

Серед головних несподіванок можна назвати те, що колишня креатура президентської «Солідарності» Юрій Захаричев, після того, як нардеп Руслан Сольвар відмовив йому у підтримці, змушений був податися на власні хліби.  Руслан Степура, як не дивно,  балотується не від «Правого сектора», як багато хто прогнозував, а йде самовисуванцем.  Володимир Тимофієв, хоч і вагався на початках, чи слід йому заручатися підтримкою дрібної партії Юрія Кармазіна, зрештою вирішив відмовитися від цієї ідеї і йти одинаком. Стосовно суб’єкта висування Юрія Гутевича, то інформація наразі  з’ясовується.  А так власне оце й увесь перелік кандидатів, які вирішили не звалювати на свої плечі  партійних зобов’язань, а заручитися підтримкою виборців самотужки.

А далі у нас ідуть всуціль партійні товариші.  Геннадія Яков’юка провадить в націоналістичні мери його рідна «Свобода», Андрія Корецького  настановила кандидатом «Радикальна партія Ляшка»,  Сергій Павловський отримав партійне благословення від  «Третьої сили»,  Костянтина Кілика  відрядила на вибори «Батьківщина» і Михайла Нетяжука, ФОРМАЛЬНО делегувала на мери, послуговуючись його ж термінологією, партія «Нові обличчя».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621