This website works best with JavaScript enabled

Народна депутатка Людмила Буймістер під час сьогоднішньої презентації громадського об’єднання «Команди Разумкова» заявила, що невідомі зловмисники спустили колесо її автівки, яку вона припаркувала неподалік від місця проведення заходу. Нардепка не виключає, що це дрібне хуліганство може бути напряму пов’язане з її нинішньою політичною діяльністю. У коментарі «Достовірно» вона зазначила, що «тільки нерозумні люди вдаватимуться навіть до таких дрібних капостей у боротьбі з політичними опонентами». Нагадаємо, що Людмила Буймістер була обрана до парламенту по 223  округу (це Шевченківський район міста Києва) від партії «Слуга народу. 

Наприкінці минулого року між нею та керівництвом фракції виникли непорозуміння через розбіжності в голосуваннях за низку принципових законопроєктів. Наслідком цього стало виключення Людмили Буймістер з лав «СН», яке відбулося 19 жовтня, а вже 8 листопада народна обраниця приєдналася до міжфракційного об’єднання «Розумна політика», яке очолив ексспікер парламенту Дмитро Разумков.

Переглянути відео:

 

 

 


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Cerys 23.02.2022, 23:39
порно мамки: https://pornomamki.online
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

Дрібні капості народній депутатці від політичних…

Дрібні капості народній депутатці від політичних опонентів

Народна депутатка Людмила Буймістер під час сьогоднішньої презентації громадського об’єднання «Команди Разумкова» заявила, що невідомі зловмисники спустили колесо її автівки, яку вона припаркувала неподалік від місця проведення заходу. Нардепка не...

Переглянути..

Оленин день на змаганні всезнавців!

Оленин день на змаганні всезнавців!

Киянка Олена Анастасьєва стала першою переможницею "Конкурсу всезнавців", головним інформаційним спонсором якого виступило видання "Достовірно". Адже ми завжди підтримуємо тих хто думає!Наступного разу змагання відбудеться на Свято всіх закоханих і...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621