This website works best with JavaScript enabled

Народна депутатка Людмила Буймістер під час сьогоднішньої презентації громадського об’єднання «Команди Разумкова» заявила, що невідомі зловмисники спустили колесо її автівки, яку вона припаркувала неподалік від місця проведення заходу. Нардепка не виключає, що це дрібне хуліганство може бути напряму пов’язане з її нинішньою політичною діяльністю. У коментарі «Достовірно» вона зазначила, що «тільки нерозумні люди вдаватимуться навіть до таких дрібних капостей у боротьбі з політичними опонентами». Нагадаємо, що Людмила Буймістер була обрана до парламенту по 223  округу (це Шевченківський район міста Києва) від партії «Слуга народу. 

Наприкінці минулого року між нею та керівництвом фракції виникли непорозуміння через розбіжності в голосуваннях за низку принципових законопроєктів. Наслідком цього стало виключення Людмили Буймістер з лав «СН», яке відбулося 19 жовтня, а вже 8 листопада народна обраниця приєдналася до міжфракційного об’єднання «Розумна політика», яке очолив ексспікер парламенту Дмитро Разумков.

Переглянути відео:

 

 

 


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Cerys 23.02.2022, 23:39
порно мамки: https://pornomamki.online
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621