This website works best with JavaScript enabled

Нинішні очільники Фастівщини Володимир Куценко та Геннадій Сиваненко вирішили йти на місцеві вибори під прапором нової політичної партії «За майбутнє». Підтримка з боку народного депутата Віктора М’ялика може допомогти їм не лише залишитися на керівних ролях у місцевій політиці, а й завести до майбутньої ради Фастівської ОТГ чимало своїх однопартійців. Поборотися за представницькі мандати від цієї політсили уже зголосилися нинішні депутати Фастівської міськради Іван Неживий та Людмила Скурська.

Судячи з потужної рекламної кампанії, яку партія розпочала нещодавно, плани у її керівництва наполеонівські, ось тільки часу для повноцінної розкрутки лишається не так вже й багато.  Утім, вибори до місцевих  органів влади – це не парламентська кампанія. Тут більше важить не партійна вивіска, а послужний список конкретного претендента на депутатський мандат чи на посаду голови ОТГ. І тут, схоже, в Михайла Нетяжука в особі Геннадія Сиваненка з’явився перший серйозний конкурент у боротьбі за фастівську булаву. У нинішнього очільника райради  є досить вагомі підстави розраховувати на перемогу у двобої з чинним мером вже хоча б тому, що народний депутат Віктор

М’ялик пообіцяв усіляку підтримку своєму однопартійцю.

Особливо відчутною вона може стати серед прихожан численних протестантських церков краю, а також серед мешканців прилеглих до Фастова сіл. Робота там почалася вже доволі кипуча, а невдовзі обіцяє перерости і в бурхливу діяльність в самому місті. За чутками, дехто з найближчих прибічників  Нетяжука вже сьогодні готовий переметнутися в стан опонентів, але спершу воліє отримати гарантії потрапляння в прохідну частину виборчого списку.

Вже 5 вересня по всій країні стартує офіційна виборча кампанія. У зв’язку з цим політичні сили різного спрямування або вже провели свої з’їзди, або ж планують зробити це зо дня на день. Стягнув до Києва свої головні партійні потуги і лідер партії «За майбутнє», близький соратник Ігоря Коломойського - Ігор Палиця.

Захід вирішили провести просто неба на Співочому полі. Щоб, як стверджують організатори, не сподоблятися своїм політичним конкурентам, а головно - аби мінізувати ризики зараження коронавірусом.

Усім учасникам заміряють температуру і перепускають через дезінфекційні кабінки.

Після профілактичної процедури - нескінченні фотосесії.

Державний славень у виконанні 25 підлітків – по одному з кожного регіону України сповіщає про офіційне відкриття з’їзду.

Лідер партії, котрий першим зголошується до слова, критикує владу за обдурені надії. У переліку його основних мішеней уряд та управлінська вертикаль на місцях.

Ігор Палиця: «Ми зібралися для того, щоб уряд, який займається невідомо чим, більше нікого не діставав у цій країні. Ми змінимо непрофесійних чиновників на місцях, ми змінимо сам підхід до політики спочатку на регіональному, а потім і на державному рівнях».

У партії неабияк пишаються тим, що в її лавах об’єдналося чимало депутатів-мажоритарників, які, попри захмарні рейтинги «Слуги народу», під час парламентських виборів зуміли перемогти на своїх округах

Серед делегатів чимало людей маєтних та статковитих. Утім, більшість партійців хоч і не розпоряджають великими фондами, але готові поборотися за владу на місцях.

 Передні лави перед сценою пістрявіють не лише депутатськими обличчями. Тут можна запримітити і кардіохірурга Бориса Тодурова, і фронтмена гурту «ВВ» Олега Скрипку.

Олег Скрипка: «Я вірю, що коли Ви прийдете до влади, то першим ділом покличите мене не на корпоратив, аби спільно відсвяткувати Вашу перемогу, а запропонуєте спільно попрацювати на розвиток нашої культури».

Засвітилася на з’їзді й Інна Костиря, яка добре відома фастівчанам своїм минулорічним балотуванням у народні депутати по 91 округу. Нині вона представляє Аграрну партію, з якою «За майбутнє» домовилася йти на вибори спільним фронтом.

Відомий своїм затятим протистоянням з Володимиром Зеленським міський голова Черкас Анатолій Бондаренко ще нещодавно був помічений на з’їзді філатівської «Пропозиції». Проте на місцеві вибори збирається висуватися від команди «За майбутнє».

Кореспондент: «Чим Вас більше привабила партія «Пропозиція», аніж «За майбутнє»?
Анатолій Бондаренко: «Це партія реальних людей, які на місцях давно показали свої справи».
Кореспондент: «Але в «Пропозиції» теж багато Ваших колег-мерів. Ви вважаєте, що вони менш ефективні?»
Анатолій Бондаренко: «Давайте так. Кожна людина вправі обирати, з ким їй буде комфортніше і де буде кращий результат. Я вважаю, що «За майбутнє» - це партія результату».

Найчисленнішою обласною делегацією на з’їзді виявилася волинська. Що й не дивно, адже це вотчина лідера партії. Другі за кількісним складом - посланці Рівненщини. Їхнім куратором виступає народний депутат Віктор М’ялик , який за кожної нагоди зазначає, що випадкових людей у політику не веде.

Команду почав формувати під час своєї першої (тоді ще невдалої) парламентської кампанії 2014 року. Сьогодні упевнено заявляє, що виборні представники, на яких зробив ставку на Рівненщині, восени продемонструють високі результати.

Віктор М’ялик: «Ми беремо тих людей, у кого є підтримка на місцях, кого там поважають. Наша мета - перемога. Адже кожен генерал веде своє військо, щоб не загинути, а виграти».

Розраховує Віктор М’ялик і на широке представництво своїх однодумців у Фастівській ОТГ. Адже саме з його ініціативи було створено місцевий партосередок, Депутат вважає, що добрий початок – то лише половина справи, бо ж добором кадрів і налагодженням поміж ними належної комунікації продовжує займатися і по сьогоднішній день.

Кореспондент: «Більший рейтинг «За майбутнє» на Вашому 155-му окрузі чи на Фастівщині?»
Віктор М’ялик: «На 155-ому, звичайно, більший, тому що я там народився, довший час працював, там мене більше знають. А на Фастівщині я проживаю нині. Вже 20 років тут проживаю. І теж встиг зробити чимало добра людям».

Попри те, що поміж Фастовом і 155 виборчим округом, по якому обирався Віктор М’ялик, світ неблизький, обіцяє нікого не обійти увагою і приділити достатньо часу виборчим перипетіям як на Рівненщині, так і на Фастівщині.

Віктор М’ялик: «Важко їздити. Це все я розумію, але я знав на що я йду».

Переглянути відео:

Місцевий партійний штаб «За майбутнє» очолив Володимир Куценко, головним медійним обличчям стала Тетяна Самойленко. А ось кандидатом на голову Фастівської ОТГ партія висунула не кого іншого як Геннадія Сиваненка.

Незважаючи на досить м’який характер, нинішнього очільника Фастівської райради уже сьогодні називають одним з головних претендентів на перемогу і прогнозують серйозну виборчу боротьбу поміж ним та фастівським міським головою Михайлом Нетяжуком. Провалів у роботі нинішнього мера міста предостатньо, чим власне й збираються скористатися конкуренти.

Геннадій Сиваненко: «Повинна розвиватися базова інфраструктура. Повинні бути зроблені нормальні дороги. Повністю відремонтований водоканал, через незадовільний стан якого місто страждає вже 15 років. Треба вирішити питання зі сміттєзвалищем».

Охочих поборитися за представницький мандат від нової політичної сили у Фастові не бракує.

Кореспондент: «Читаючи Фейсбук, дізнався, що Іван Неживий також став членом партії».
Геннадій Сиваненко: «Він є прихильником нашої політичної сили. Висловив бажання йти разом з нами в команді. Ми його підтримали у цьому рішенні».

Ярослав Москаленко, який очолює київську обласну організацію партії, запевняє що на Фастівщині вибір членів команди зроблено правильний.

Ярослав Москаленко: «Така молода класна команда, водночас дуже професійна. Це вже досвідчені люди, які попрацювали в органах місцевого самоврядування. Я скажу одним реченням: «Я за Фастів спокійний».

Відповідаючи на питання про рейтинги нового партійного бренду, зазначає, що ґрунтовних соцопитувань ще не проводили, а за тими даними, які мають, підтримка партії в різних куточках області істотно відрізняється.

Ярослав Москаленко: «Ми проводили соціологічні дослідження у Білій Церкві, у Вишгороді, у Борисполі, ще в ряді міст, де всерйоз розраховуємо на перемогу. Так ось у Вишгороді наша підтримка становить 24%, у Білій Церкві близько 10%, а ось у Борисполі поки що на рівні 3%. Але там ми ще фактично і не розгортали серйозної кампанії».

Сьогодні партія починає входити в активну передвиборчу фазу. Регіональним осередкам є над чим сушити голову. Окрім суто організаційних моментів, слід подбати і про наповнення виборчої каси. Адже без фінансових витрат для проведення яскравої політичної кампанії розраховувати на успіх особливо не доводиться. Проте у вищому партійному керівництві заспокоюють: полишені самі на себе місцеві організації точно не будуть.

Сергій Сіроманець, Богдан Сова, «Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

Дрібні капості народній депутатці від політичних…

Дрібні капості народній депутатці від політичних опонентів

Народна депутатка Людмила Буймістер під час сьогоднішньої презентації громадського об’єднання «Команди Разумкова» заявила, що невідомі зловмисники спустили колесо її автівки, яку вона припаркувала неподалік від місця проведення заходу. Нардепка не...

Переглянути..

Оленин день на змаганні всезнавців!

Оленин день на змаганні всезнавців!

Киянка Олена Анастасьєва стала першою переможницею "Конкурсу всезнавців", головним інформаційним спонсором якого виступило видання "Достовірно". Адже ми завжди підтримуємо тих хто думає!Наступного разу змагання відбудеться на Свято всіх закоханих і...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621