This website works best with JavaScript enabled

Перший політичний скандал у Фастові вибухнув ще до офіційного старту виборчої кампанії. Адвокатка Аліна Ничик, потенційна висуваниця на посаду голови місцевої ОТГ від "Слуги народу", несподівано заявила, що їй не по дорозі з цією політсилою. Мовляв, її людей в обласному партійному штабі кандидатами в депутати не бачать, тож і вона зі "слугами" більше не хоче знатися.

Але справжній грім грянув пізніше.  Фейсбуком став ширитися аудіозапис, на якому голос, схожий до голосу екс-кандидатки від "Слуги народу" оповідав своїй співрозмовниці, що вибори для неї - лише піар, шансів на перемогу - жодних, а балотуватися змушують ледь не з-під палки.

Звісно, що і в обласному, і в районному штабі Зекоманди одразу кинулися гасити пожежу і думати, як чимшвидше здихатися цього клопоту. І якщо раніше місцеві орговики не надто охоче йшли на контакт зі ЗМІ, закликаючи дочекатися партійного з'їзду, і вже там отримати відповіді на всі питання, то цього разу на інтерв'ю погодилися без довгих роздумів. І хоч призначили його аж на 21.00, але навіть о цій порі у їхньому виборчому осідку в Гатному було як у мурашнику. 

Очільник фастівського районного штабу "СН" Владислав Кононов заявив, що ситуація з Аліною Ничик, мовляв, дуже прикра, але сподівається, що серйозних репутаційних втрат від такого її демаршу  партія "Слуга Народу" на Фастівщині не зазнає. А ось чому на офіційному партійному сайті Київщини прізвище "ворохобниці"  до цих пір значиться у ролі офіційно висуненої кандидатки на голову Фастівської ОТГ, - пояснити не може.  Водночас не заперечує й того, що навіть після такого гучного скандалу партія  остаточно з нею ще не порвала.

Переглянути відео:

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621