This website works best with JavaScript enabled

Перший політичний скандал у Фастові вибухнув ще до офіційного старту виборчої кампанії. Адвокатка Аліна Ничик, потенційна висуваниця на посаду голови місцевої ОТГ від "Слуги народу", несподівано заявила, що їй не по дорозі з цією політсилою. Мовляв, її людей в обласному партійному штабі кандидатами в депутати не бачать, тож і вона зі "слугами" більше не хоче знатися.

Але справжній грім грянув пізніше.  Фейсбуком став ширитися аудіозапис, на якому голос, схожий до голосу екс-кандидатки від "Слуги народу" оповідав своїй співрозмовниці, що вибори для неї - лише піар, шансів на перемогу - жодних, а балотуватися змушують ледь не з-під палки.

Звісно, що і в обласному, і в районному штабі Зекоманди одразу кинулися гасити пожежу і думати, як чимшвидше здихатися цього клопоту. І якщо раніше місцеві орговики не надто охоче йшли на контакт зі ЗМІ, закликаючи дочекатися партійного з'їзду, і вже там отримати відповіді на всі питання, то цього разу на інтерв'ю погодилися без довгих роздумів. І хоч призначили його аж на 21.00, але навіть о цій порі у їхньому виборчому осідку в Гатному було як у мурашнику. 

Очільник фастівського районного штабу "СН" Владислав Кононов заявив, що ситуація з Аліною Ничик, мовляв, дуже прикра, але сподівається, що серйозних репутаційних втрат від такого її демаршу  партія "Слуга Народу" на Фастівщині не зазнає. А ось чому на офіційному партійному сайті Київщини прізвище "ворохобниці"  до цих пір значиться у ролі офіційно висуненої кандидатки на голову Фастівської ОТГ, - пояснити не може.  Водночас не заперечує й того, що навіть після такого гучного скандалу партія  остаточно з нею ще не порвала.

Переглянути відео:

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621