This website works best with JavaScript enabled

- В інтерв'ю нашому виданню Олександр Дубінський зазначив, що, згідно з домовленостями, 50% кандидатів в депутати до майбутніх ОТГ по 91 виборчому округу подає народний депутат Олег Дунда, решту добирає Ваша команда. На практиці цей принцип дотримується так само непорушно, як і в проголошеній декларації?

Владислав Кононов

Насправді при виборі кандидатів ми в Зе!команді Олександра Дубінського (Київській обласній організації "Слуги Народу")  керуємося дещо іншими критеріями. Серед них є два основні.
По-перше, претенденту, який планує йти на вибори від нашої команди, мають довіряти місцеві мешканці. По-друге, в нього повинен бути позитивний професійний бекграунд, досвід успішно реалізованих проектів.
Не треба забувати, що це особлива виборча компанія. Сьогодні, якщо кандидату не довіряють люди, ніяка протекція не допоможе. Інша справа, що наші партійці, які  позитивно зарекомендували себе на місцях протягом року після проведення парламентської компанії, логічно можуть претендувати на участь у цих виборах під нашим прапором.

- Відомо, що днями Ви збираєтеся провести, чи вже провели, опитування на вулицях Фастова з метою дізнатися, хто з місцевих політиків, внесених до Вашої анкети, користується найбільшою підтримкою фастівчан. У Вашому опитувальному листі зустрічаємо таких осіб, як нинішній мер Фастова Михайло Нетяжук, також надибуємо там одного з головних фастівських регіоналів Андрія Федуна. Проводячи таке дослідження, Ви мали на меті визначити реальний рівень їхньої  підтримки фастівчанами, аби Ваш кандидат міг щось протиставити у боротьбі з ними, чи, навпаки, робили це для того, аби залучити до свого виборчого списку?
Перш за все треба розуміти, про яке саме соціологічне дослідження йдеться. Хто його проводив? Опитування зараз проводять представники різних команд. А щодо прізвищ в анкетах, то, наскільки мені відомо, задача соціологів – запропонувати респондентам максимально повний список можливих варіантів.     Щодо нашого кандидата на голову Фастівської ОТГ Ви дізнаєтеся найближчим часом, коли будуть остаточно затверджені списки.

- Зі скількох претендентів Ви на сьогоднішній день обираєте кандидатуру від Вашої партії на голову Фастівської ОТГ?
Насправді по Фастівській ОТГ ми вже визначилися з представником . Наразі тривають останні технічні узгодження, тому я поки що не можу назвати ім’я та прізвище кандидата.

- Чи буде обласний штаб партії допомагати своїм кандидатам в депутати до місцевих ОТГ фінансово та організаційно, чи всю свою передвиборчу кампанію вони мусять проводити лише власними зусиллями?
Якщо ви маєте на увазі пряму грошову підтримку - ні. Цього, до речі, не робить жодна політична сила. Якщо йдеться про ресурсну допомогу, наприклад, залучення на більш вигідних умовах підрядних організацій, то так. Організаційна допомога також дуже суттєва. Обласний та районні штаби "Слуги Народу" Київщини залучають кваліфікованих юристів, медійників, дизайнерів, технологів, кадровиків, коучів, що дає можливість взаємодіяти з ним представникам кожного району.

- Чи є якась планка стосовно того, скільки саме депутатів у відсотковому відношенні Ви плануєте завести до місцевих ОТГ по 91 виборчому округу і скільки Ваших кандидатів можуть стати головами об'єднаних громад?
Нагадаю, що 91 округу більше не існує - є Фастівський район, який складається з девяти обєднаних територіальних громад (ОТГ), що стануть просто громадами після завершення місцевих виборів та встановлення їх результатів.
Як і в ході попередніх компаній Зе!команда Олександра Дубінського ставить собі за мету максимальний результат. Ми сподіваємось на перемогу кожного нашого представника в боротьбі за кожний мандат. Що стосується шансів, то соціологічні заміри наразі тільки розпочато. Але проміжні результати чітко демонструють – наші кандидати у фаворитах.

Сергій Сіроманець. «Достовірно».

 

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

Партія «За майбутнє» і Геннадій Сиваненко…

Партія «За майбутнє» і Геннадій Сиваненко кидають виклик Михайлу Нетяжуку.

Нинішні очільники Фастівщини Володимир Куценко та Геннадій Сиваненко вирішили йти на місцеві вибори під прапором нової політичної партії «За майбутнє». Підтримка з боку народного депутата Віктора М’ялика може допомогти їм...

Переглянути..

Інтерв'ю з керівником виборчого штабу "Слуги…

Інтерв'ю з керівником виборчого штабу "Слуги Народу" у Фастівському районі Владиславом Кононовим

Перший політичний скандал у Фастові вибухнув ще до офіційного старту виборчої кампанії. Адвокатка Аліна Ничик, потенційна висуваниця на посаду голови місцевої ОТГ від "Слуги народу", несподівано заявила, що їй не...

Переглянути..

Відповіді керівника виборчого штабу політичної партії…

Відповіді керівника виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» у Фастівському районі Владислава Кононова

- В інтерв'ю нашому виданню Олександр Дубінський зазначив, що, згідно з домовленостями, 50% кандидатів в депутати до майбутніх ОТГ по 91 виборчому округу подає народний депутат Олег Дунда, решту добирає...

Переглянути..

Олександр Дубінський не хоче бачити колишніх…

Олександр Дубінський не хоче бачити колишніх членів "БПП" у виборчих списках "Слуги народу"

Керівник київської обласної організації "Слуги народу" Олександр Дубінський категорично відкинув можливість включення до виборчих списків "СН" колишніх представників "Європейської Солідарності", оскільки має "надто багато претензій до Порошенка, щоб його людей...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621