This website works best with JavaScript enabled

Наше сьогоднішнє опитування у Фастові ми розпочали о пів на десяту, а завершили по обіді. За цей час встигли поспілкуватися з 252 респондентами.

До бюлетеня, у якому ми запитували, кого б Ви хотіли бачити народним депутатом, якби вибори до ВР відбулися сьогодні, ми включили прізвища тих претендентів на депутатство, які посіли найвищі місця під час торішніх парламентських перегонів. Нагадаю, що торік переміг Олег Дунда. На окрузі за нього проголосувало 35% виборців. Згідно з нашим нинішнім опитуванням, сьогодні він заручився б підтримкою 27,1%. За Руслана Сольвара нині готові віддати свої голоси 22,4%. Зазначимо для порівняння, що на офіційних минулорічних виборах його кандидатуру підтримали 15,23%. Третім у нас став Михайло Нетяжук з 9,4% і четвертим Віктор Бойко з 8,2%. Далі йде Віктор М'ялик, який, так само як і Дунда, є чинним народним депутатом, але обраним по 155 одномандатному виборчому округу (це північно-західна Рівненщина). Як виявилося, є серед фастівчан певний відсоток громадян, які б сьогодні усіляко вітали його обрання до парламенту саме по 91 округу.

Тепер стосовно того, кого виборці хотіли б бачити майбутнім головою Фастівської ОТГ. У цьому опитуванні у доборі кандидатур ми вдалися до цілковитої імпровізації. Справа в тому, що жоден з претендентів на фастівський престол ще не заявив офіційно про свій намір балотуватися. Тож вносячи ту чи іншу кандидатуру до нашого виборчого списку, виходили з того, чи могла б ця особа гіпотетично поборотися за верховну владу у Фастові. Поспілкувавшись з представниками низки політичних партій, які критикують нинішній курс міського голови, дізналися, що існує велика ймовірність того, що єдиним узгодженим кандидатом від опозиції може бути затверджена Валентина Войтенко. Саме так ми доносили цю інформацію і до виборців. І більшість з тих, хто негативно оцінює діяльність Михайла Володимировича, запевнили, що на жовтневих виборах готові підтримати кандидатуру Валентини Леонідівни. Експромт із включенням до нашого виборчого списку заступника міського голови з гуманітарних питань Олени Давиденко також виявився доволі несподіваним. 6% респондентів заявили про її підтримку. Директора школи №12 Андрія Корчагіна багато хто пророкує як майбутнього висуванця на голову Фастівської ОТГ від "Слуги народу". Вочевидь, звідси і стартові 3,5%. Трохи менше 3% виборців хотіли б бачити на чолі фастівської об'єднаної громади Олександра Волинця, Ігоря Кириченка, Геннадія Яков'юка та Віталія Сайченка.

 

Окрім голови Фастівської ОТГ, 25 жовтня обиратимемо і депутатів. І, згідно з останніми змінами до Виборчого Кодексу, їхнє обрання здійснюватиметься за партійними списками. Тому цілком логічним було і наше запитання до фастівчан, представникам якої політичної сили вони б надали карт-бланш для здійснення керівництва своєю громадою. Лідером народної довіри виявилася "Слуга народу" (24,5%), на другому місці (і це для нас, зізнаємося, стало доволі несподівано) опинилася "Батьківщина" - 13,8%. Третьою стала "Європейська Солідарність" - 10,6%, четвертою - "Опозиційна платформа "За життя" - 8,5%. Серед несподіванок - доволі високі 3,2% "Перемоги Пальчевського". Напевне, як і у випадку з Ігорем Смєшком річної давнини, телевізор таки зробив свою справу.

Щоб завершити тему з позавчорашнім опитуванням, надаємо вичерпну статистику, як саме розподілилися наших 252 респонденти залежно від віку, статі, освітнього цензу та трудової зайнятості.

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621