This website works best with JavaScript enabled

Наше сьогоднішнє опитування у Фастові ми розпочали о пів на десяту, а завершили по обіді. За цей час встигли поспілкуватися з 252 респондентами.

До бюлетеня, у якому ми запитували, кого б Ви хотіли бачити народним депутатом, якби вибори до ВР відбулися сьогодні, ми включили прізвища тих претендентів на депутатство, які посіли найвищі місця під час торішніх парламентських перегонів. Нагадаю, що торік переміг Олег Дунда. На окрузі за нього проголосувало 35% виборців. Згідно з нашим нинішнім опитуванням, сьогодні він заручився б підтримкою 27,1%. За Руслана Сольвара нині готові віддати свої голоси 22,4%. Зазначимо для порівняння, що на офіційних минулорічних виборах його кандидатуру підтримали 15,23%. Третім у нас став Михайло Нетяжук з 9,4% і четвертим Віктор Бойко з 8,2%. Далі йде Віктор М'ялик, який, так само як і Дунда, є чинним народним депутатом, але обраним по 155 одномандатному виборчому округу (це північно-західна Рівненщина). Як виявилося, є серед фастівчан певний відсоток громадян, які б сьогодні усіляко вітали його обрання до парламенту саме по 91 округу.

Тепер стосовно того, кого виборці хотіли б бачити майбутнім головою Фастівської ОТГ. У цьому опитуванні у доборі кандидатур ми вдалися до цілковитої імпровізації. Справа в тому, що жоден з претендентів на фастівський престол ще не заявив офіційно про свій намір балотуватися. Тож вносячи ту чи іншу кандидатуру до нашого виборчого списку, виходили з того, чи могла б ця особа гіпотетично поборотися за верховну владу у Фастові. Поспілкувавшись з представниками низки політичних партій, які критикують нинішній курс міського голови, дізналися, що існує велика ймовірність того, що єдиним узгодженим кандидатом від опозиції може бути затверджена Валентина Войтенко. Саме так ми доносили цю інформацію і до виборців. І більшість з тих, хто негативно оцінює діяльність Михайла Володимировича, запевнили, що на жовтневих виборах готові підтримати кандидатуру Валентини Леонідівни. Експромт із включенням до нашого виборчого списку заступника міського голови з гуманітарних питань Олени Давиденко також виявився доволі несподіваним. 6% респондентів заявили про її підтримку. Директора школи №12 Андрія Корчагіна багато хто пророкує як майбутнього висуванця на голову Фастівської ОТГ від "Слуги народу". Вочевидь, звідси і стартові 3,5%. Трохи менше 3% виборців хотіли б бачити на чолі фастівської об'єднаної громади Олександра Волинця, Ігоря Кириченка, Геннадія Яков'юка та Віталія Сайченка.

 

Окрім голови Фастівської ОТГ, 25 жовтня обиратимемо і депутатів. І, згідно з останніми змінами до Виборчого Кодексу, їхнє обрання здійснюватиметься за партійними списками. Тому цілком логічним було і наше запитання до фастівчан, представникам якої політичної сили вони б надали карт-бланш для здійснення керівництва своєю громадою. Лідером народної довіри виявилася "Слуга народу" (24,5%), на другому місці (і це для нас, зізнаємося, стало доволі несподівано) опинилася "Батьківщина" - 13,8%. Третьою стала "Європейська Солідарність" - 10,6%, четвертою - "Опозиційна платформа "За життя" - 8,5%. Серед несподіванок - доволі високі 3,2% "Перемоги Пальчевського". Напевне, як і у випадку з Ігорем Смєшком річної давнини, телевізор таки зробив свою справу.

Щоб завершити тему з позавчорашнім опитуванням, надаємо вичерпну статистику, як саме розподілилися наших 252 респонденти залежно від віку, статі, освітнього цензу та трудової зайнятості.

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621