This website works best with JavaScript enabled

Активісти Мотовилівського куща у вівторок пікетували комітет Верховної Ради з питань організації державної влади з вимогою не позбавляти їх права на створення власної ОТГ. Вони впевнені, що їм цілком до снаги господарювати самостійно, не вливаючись до фастівської громади.

Утім, народний депутат Олег Дунда доволі скептично сприйняв їхні доводи щодо власної фінансовій самодостатності, проте пообіцяв спільно з фахівцями з Кабміну ще раз уважно проаналізувати усі цифри, які на сьогоднішній день свідчать про економічну неспроможність Борівської ОТГ. Активісти з цим не погоджуються і стверджують, що якби 60% ПДФО, які відраховуються до районного бюджету, лишалися б у місцевій скарбниці, то ні про яку дотаційність і розмови не було б. Користуючись нагодою, вони  просять заступництва і в іншого народного депутата - Віктора М'ялика, який проживає на території їхньої громади, і хоч також не надто вірить в загальний успіх цієї справи, утім і надії остаточно не тратить..

Переглянути відео:

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621