This website works best with JavaScript enabled

Активісти Мотовилівського куща у вівторок пікетували комітет Верховної Ради з питань організації державної влади з вимогою не позбавляти їх права на створення власної ОТГ. Вони впевнені, що їм цілком до снаги господарювати самостійно, не вливаючись до фастівської громади.

Утім, народний депутат Олег Дунда доволі скептично сприйняв їхні доводи щодо власної фінансовій самодостатності, проте пообіцяв спільно з фахівцями з Кабміну ще раз уважно проаналізувати усі цифри, які на сьогоднішній день свідчать про економічну неспроможність Борівської ОТГ. Активісти з цим не погоджуються і стверджують, що якби 60% ПДФО, які відраховуються до районного бюджету, лишалися б у місцевій скарбниці, то ні про яку дотаційність і розмови не було б. Користуючись нагодою, вони  просять заступництва і в іншого народного депутата - Віктора М'ялика, який проживає на території їхньої громади, і хоч також не надто вірить в загальний успіх цієї справи, утім і надії остаточно не тратить..

Переглянути відео:

 


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621