This website works best with JavaScript enabled

Півтора десятки автобусів з учителями, лікарями та працівниками міськ- та райвиконкому приїхали до Києва, аби попікетувати облдержадміністрацію, яка напередодні ухвалила рішення … не розформовувати Фастівський район.

У ролі головного масовика-затійника – фастівський міський голова Михайло Нетяжук, чия передвиборча кампанія власне й розпочалася цією  акцією. Мітинг біля обласної адмінбудівлі, за задумом його організаторів, повинен був пройти в кращих традиціях радянського агітпропу і довести, що «партія і народ єдині». Щоправда, навіть найпотужніші динаміки навряд чи змогли б донести полум’яний спіч фастівського мера з площі Лесі Українки аж на Інститутську, де й відбувалося засідання Кабміну, на якому вирішувалася подальша доля Фастівщини.

Переглянути відео:

 

Але  можна як завгодно довго кпити з такої неоковирної піар-акції мера та його команди, та зовсім не до сміху стає, коли дізнаєшся статистику захворювань коронавірусом у столиці напередодні проведення мітингу. Цей показник побив усі рекорди за весь період від початку оголошення карантину. Таким чином, на догоду політичному піару однієї (максимум двох) осіб, під удар було поставлено здоров’я і навіть життя чималої кількості пересічних фастівчан. А вже буквально на днях стає відомо, що у Фастові зафіксовано новий випадок захворювання на covid...


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

Народний депутат з Фастова починає збирати…

Народний депутат з Фастова починає збирати нову політичну команду

Народний депутат Андрій Ніколаєнко, один з найближчих сподвижників Дмитра Разумкова розраховує створити у Фастові (своєму рідному місті) один з найпотужніших партійних осередків «Розумної політики».

Переглянути..

Презентація ГО «Команда Разумкова»

Презентація ГО «Команда Разумкова»

24 січня 2022 року, відбулася презентація Громадської організації “Команда Разумкова”. 

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621