This website works best with JavaScript enabled

Грудень 2016 року. Засідання парламентського комітету з питань будівництва та житлово-комунального господарства. Його перший заступник Дмитро Андрієвський нарікає на відсутність депутатського кворуму.
Синхрон. «У нас сьогодні немає кворуму. На превеликий жаль, інші депутати несвідомо себе поводять. Не беруть участі в роботі».

Як парламентарі міністра в комітеті слухали та посади ділили…

Вересень 2019. Той же комітет, щоправда, вдвічі більший за чисельністю і майже на три четверті складений зі «Слуг народу». З 28 його членів на початку засідання відсутній лише один – представник «Європейської Солідарності» Максим Саврасов. Але це надає усі законні підстави для оголошення початку роботи.

25 парламентських новачків і троє старожилів – таке співвідношення нинішнього складу комітету.   Та лише Альона Шкрум із «Батьківщини» може назвати його рідним для себе.
Ані про ветерана депутатського корпусу Віктора Балогу, ані про екс-народнофронтівця Ігоря Гузя цього не скажеш. Адже у минулому скликанні і один, і інший опікувалися зовнішньою політикою. А ось цього разу вирішили переключити свою увагу на регіональні проблеми. Вони, власне, й задають тон в обговоренні питань порядку денного.

Переглянути відео:

Зануритися у рідну стихію вирішила і міністерка розвитку громад і і територій Альона Бабак. П’ять попередніх років вона законодавчо реформувала систему ЖКГ і ось тепер навідалася до депутатів, аби, за її словами, почати налагоджувати співпрацю між двома гілками влади. Нинішніх законотворців урядниця попросила проголосувати за бюджетну статтю, у якій закладено 1,6 мільярдів гривень на фінансування фонду енергозбереження.
Депутати обіцяли подумати і виступили із зустрічною пропозицією до Кабміну: відмовитися від централізованого теплопостачання у містах з населенням меншим за 150 тисяч.
Альона Валеріївна парирує, що подібні спроби уже були, проте не увінчалися успіхом.

На розгляд комітету уже в перший день його роботи надходить аж 19 законопроєктів. Серед них чотири невідкладних від Президента. Їх планують розглянути уже під час наступного зібрАння, а нинішнє закінчується розподілом керівних посад. Загалом вирішили утворити дванадцять підкомітетів.

Народного обранця від 91 округу Олега Дунду настановляють головним законодавцем у царині будівництва та проєктування. А його безпосереднім координатором призначають однопартійку Олену Шуляк. На неї покладають чи не найбільше обов’язків. Депутатка усвідомлює, що ця ноша для неї заважка і просить аби у неї забрали частину повноважень, але до її протестів не дослухаються.
Утім, голова комітету Андрій Клочко сподівається, що швидко знайде порозуміння з усіма своїми підлеглими незалежно від їхньої фракційної належності. Проте лацкан свого піджака прикрашає не лише національною символікою, а й партійною фалеристикою. На запитання, чи не забракне досвіду і чи дасть собі раду з такою розмаїтою депутатською публікою, відповідає, що старатиметься зо всіх сил.

Сергій Сіроманець, Богдан Сова з Верховної Ради для «Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621