This website works best with JavaScript enabled

Грудень 2016 року. Засідання парламентського комітету з питань будівництва та житлово-комунального господарства. Його перший заступник Дмитро Андрієвський нарікає на відсутність депутатського кворуму.
Синхрон. «У нас сьогодні немає кворуму. На превеликий жаль, інші депутати несвідомо себе поводять. Не беруть участі в роботі».

Як парламентарі міністра в комітеті слухали та посади ділили…

Вересень 2019. Той же комітет, щоправда, вдвічі більший за чисельністю і майже на три четверті складений зі «Слуг народу». З 28 його членів на початку засідання відсутній лише один – представник «Європейської Солідарності» Максим Саврасов. Але це надає усі законні підстави для оголошення початку роботи.

25 парламентських новачків і троє старожилів – таке співвідношення нинішнього складу комітету.   Та лише Альона Шкрум із «Батьківщини» може назвати його рідним для себе.
Ані про ветерана депутатського корпусу Віктора Балогу, ані про екс-народнофронтівця Ігоря Гузя цього не скажеш. Адже у минулому скликанні і один, і інший опікувалися зовнішньою політикою. А ось цього разу вирішили переключити свою увагу на регіональні проблеми. Вони, власне, й задають тон в обговоренні питань порядку денного.

Переглянути відео:

Зануритися у рідну стихію вирішила і міністерка розвитку громад і і територій Альона Бабак. П’ять попередніх років вона законодавчо реформувала систему ЖКГ і ось тепер навідалася до депутатів, аби, за її словами, почати налагоджувати співпрацю між двома гілками влади. Нинішніх законотворців урядниця попросила проголосувати за бюджетну статтю, у якій закладено 1,6 мільярдів гривень на фінансування фонду енергозбереження.
Депутати обіцяли подумати і виступили із зустрічною пропозицією до Кабміну: відмовитися від централізованого теплопостачання у містах з населенням меншим за 150 тисяч.
Альона Валеріївна парирує, що подібні спроби уже були, проте не увінчалися успіхом.

На розгляд комітету уже в перший день його роботи надходить аж 19 законопроєктів. Серед них чотири невідкладних від Президента. Їх планують розглянути уже під час наступного зібрАння, а нинішнє закінчується розподілом керівних посад. Загалом вирішили утворити дванадцять підкомітетів.

Народного обранця від 91 округу Олега Дунду настановляють головним законодавцем у царині будівництва та проєктування. А його безпосереднім координатором призначають однопартійку Олену Шуляк. На неї покладають чи не найбільше обов’язків. Депутатка усвідомлює, що ця ноша для неї заважка і просить аби у неї забрали частину повноважень, але до її протестів не дослухаються.
Утім, голова комітету Андрій Клочко сподівається, що швидко знайде порозуміння з усіма своїми підлеглими незалежно від їхньої фракційної належності. Проте лацкан свого піджака прикрашає не лише національною символікою, а й партійною фалеристикою. На запитання, чи не забракне досвіду і чи дасть собі раду з такою розмаїтою депутатською публікою, відповідає, що старатиметься зо всіх сил.

Сергій Сіроманець, Богдан Сова з Верховної Ради для «Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Материалы - Материалы в архиве 

День селища Кожанка 2019 рік

День селища Кожанка 2019 рік

Свій сьогорічний день народження Кожанка відзначала ще за старорежимною метрикою – у статусі звичайного селища. А вже через рік, якщо все складатиметься гаразд, святкуватиме свої іменини уже в новій іпостасі...

Переглянути..

Як парламентарі міністра в комітеті слухали…

Як парламентарі міністра в комітеті слухали та посади ділили…

Грудень 2016 року. Засідання парламентського комітету з питань будівництва та житлово-комунального господарства. Його перший заступник Дмитро Андрієвський нарікає на відсутність депутатського кворуму.Синхрон. «У нас сьогодні немає кворуму. На превеликий жаль...

Переглянути..

Кожанська середня школа святкує День знань…

Кожанська середня школа святкує День знань у новому статусі

Цьогорічний день знань Кожанська середня школа зустрічала у новому статусі. Вона стала опорною і відтепер має у своєму складі ще й філію: Яхнівський НВК. Але для мене найприємнішою звісткою цього...

Переглянути..

Олег Дунда та Віктор М'ялик -…

Олег Дунда та Віктор М'ялик - перші враження від депутатської роботи

Віктор М'ялик та Олег Дунда - двоє лобістів від Фастівщини у Верховній Раді: чим дихають, що обстоюватимуть, за що допинатимуться.

Переглянути..

Військове містечко Фастова

Військове містечко Фастова

Навряд чи хтось назове точну кількість вбивств, зґвалтувань, кривавих побоїськ, котрі трапилися на території закинутого військового містечка відтоді, як воно стало нікому непотрібним. А були ж часи, коли тут базувалися...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621