This website works best with JavaScript enabled

Грудень 2016 року. Засідання парламентського комітету з питань будівництва та житлово-комунального господарства. Його перший заступник Дмитро Андрієвський нарікає на відсутність депутатського кворуму.
Синхрон. «У нас сьогодні немає кворуму. На превеликий жаль, інші депутати несвідомо себе поводять. Не беруть участі в роботі».

Як парламентарі міністра в комітеті слухали та посади ділили…

Вересень 2019. Той же комітет, щоправда, вдвічі більший за чисельністю і майже на три четверті складений зі «Слуг народу». З 28 його членів на початку засідання відсутній лише один – представник «Європейської Солідарності» Максим Саврасов. Але це надає усі законні підстави для оголошення початку роботи.

25 парламентських новачків і троє старожилів – таке співвідношення нинішнього складу комітету.   Та лише Альона Шкрум із «Батьківщини» може назвати його рідним для себе.
Ані про ветерана депутатського корпусу Віктора Балогу, ані про екс-народнофронтівця Ігоря Гузя цього не скажеш. Адже у минулому скликанні і один, і інший опікувалися зовнішньою політикою. А ось цього разу вирішили переключити свою увагу на регіональні проблеми. Вони, власне, й задають тон в обговоренні питань порядку денного.

Переглянути відео:

Зануритися у рідну стихію вирішила і міністерка розвитку громад і і територій Альона Бабак. П’ять попередніх років вона законодавчо реформувала систему ЖКГ і ось тепер навідалася до депутатів, аби, за її словами, почати налагоджувати співпрацю між двома гілками влади. Нинішніх законотворців урядниця попросила проголосувати за бюджетну статтю, у якій закладено 1,6 мільярдів гривень на фінансування фонду енергозбереження.
Депутати обіцяли подумати і виступили із зустрічною пропозицією до Кабміну: відмовитися від централізованого теплопостачання у містах з населенням меншим за 150 тисяч.
Альона Валеріївна парирує, що подібні спроби уже були, проте не увінчалися успіхом.

На розгляд комітету уже в перший день його роботи надходить аж 19 законопроєктів. Серед них чотири невідкладних від Президента. Їх планують розглянути уже під час наступного зібрАння, а нинішнє закінчується розподілом керівних посад. Загалом вирішили утворити дванадцять підкомітетів.

Народного обранця від 91 округу Олега Дунду настановляють головним законодавцем у царині будівництва та проєктування. А його безпосереднім координатором призначають однопартійку Олену Шуляк. На неї покладають чи не найбільше обов’язків. Депутатка усвідомлює, що ця ноша для неї заважка і просить аби у неї забрали частину повноважень, але до її протестів не дослухаються.
Утім, голова комітету Андрій Клочко сподівається, що швидко знайде порозуміння з усіма своїми підлеглими незалежно від їхньої фракційної належності. Проте лацкан свого піджака прикрашає не лише національною символікою, а й партійною фалеристикою. На запитання, чи не забракне досвіду і чи дасть собі раду з такою розмаїтою депутатською публікою, відповідає, що старатиметься зо всіх сил.

Сергій Сіроманець, Богдан Сова з Верховної Ради для «Достовірно».


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

Партія «За майбутнє» і Геннадій Сиваненко…

Партія «За майбутнє» і Геннадій Сиваненко кидають виклик Михайлу Нетяжуку.

Нинішні очільники Фастівщини Володимир Куценко та Геннадій Сиваненко вирішили йти на місцеві вибори під прапором нової політичної партії «За майбутнє». Підтримка з боку народного депутата Віктора М’ялика може допомогти їм...

Переглянути..

Інтерв'ю з керівником виборчого штабу "Слуги…

Інтерв'ю з керівником виборчого штабу "Слуги Народу" у Фастівському районі Владиславом Кононовим

Перший політичний скандал у Фастові вибухнув ще до офіційного старту виборчої кампанії. Адвокатка Аліна Ничик, потенційна висуваниця на посаду голови місцевої ОТГ від "Слуги народу", несподівано заявила, що їй не...

Переглянути..

Відповіді керівника виборчого штабу політичної партії…

Відповіді керівника виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» у Фастівському районі Владислава Кононова

- В інтерв'ю нашому виданню Олександр Дубінський зазначив, що, згідно з домовленостями, 50% кандидатів в депутати до майбутніх ОТГ по 91 виборчому округу подає народний депутат Олег Дунда, решту добирає...

Переглянути..

Олександр Дубінський не хоче бачити колишніх…

Олександр Дубінський не хоче бачити колишніх членів "БПП" у виборчих списках "Слуги народу"

Керівник київської обласної організації "Слуги народу" Олександр Дубінський категорично відкинув можливість включення до виборчих списків "СН" колишніх представників "Європейської Солідарності", оскільки має "надто багато претензій до Порошенка, щоб його людей...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621