This website works best with JavaScript enabled

Віктор М'ялик та Олег Дунда - двоє лобістів від Фастівщини у Верховній Раді: чим дихають, що обстоюватимуть, за що допинатимуться.

Олег Дунда та Віктор М'ялик - перші враження від депутатської роботи

У другий день пленарних засідань «Достовірно» вдалося поспілкуватися з двома народними обранцями, котрі безпосередньо пов’язані з Фастівщиною. Один – місцем проживання, інший – мандатом, виданим виборцями краю. І Олег Дунда, і Віктор М’ялик лише входять у курс справ, ретельне вивчають парламентську кухню і голосують наразі майже в унісон.

Олег Андрійович запевняє, що не прагне жодних посад у парламенті, оскільки не хоче, аби організаційні питання відволікали його від законотворчої роботи. На парламентську трибуну чи до виступів з місця поки що не зголошується, але законодавчу базу, за його словами, штудіює досить наполегливо. Водночас зазначає, що розробляє низку законопроектів, які найближчим часом подасть на розгляд комітету з питань місцевого самоврядування. Також обіцяє не лишати повз увагою численні запити, котрі почали надходити від виборців. Не погоджується, коли його називають будівельним лобістом навіть в позитивній конотації. Відкидає будь-яку співпрацю з колишнім нардепом від 91 округу Русланом Сольваром. А ось зі ставленням до Михайла Нетяжука остаточно ще не визначився. Утім, має твердий намір уважно проаналізувати діяльність фастівського мера до кінця року, аби зрозуміти, що ж він насправді являє собою як посадовець. Чи керується у своїй роботі турботами громади, а чи ставить понад усе приватні інтереси. «Достовірно» у свою чергу висловило цілковиту готовність надати народному депутату усю необхідну інформацію для того, аби він міг скласти якнайповніше уявлення про «талліннського рехворматора».

Переглянути відео:

А ось Віктор Ничипорович відверто зізнався нашому інтернет-порталу, що більшу частину часу приділятиме своєму виборчому округу на Рівненщині, але й про Фастівщину не забуватиме. Наголосив, що свої благодійницькі проекти згортати не збирається в жодному разі. Має чимало ідей, які сподівається втілити на законодавчій ниві, бо ж переконаний, що депутатство відкриває перед ним значно ширше коло можливостей. І 26 серпня, і 3 вересня голосував за усі кадрові подання Президента, а також підтримав майже усі законопроекти, котрі потребують змін до Конституції. За винятком хіба що одного: того, який наділяє першу особу держави правом призначати очільників спеціалізованих органів прокуратури. Бо ж, на його думку, баланс поміж різними гілками влади має бути збережено і надалі. Також Віктор Ничипорович висловився на підтримку зняття депутатської недоторканності, хоч переконаний, що в суспільства є куди нагальніші потреби. Зокрема, та ж сама розбудова дорожньої інфраструктури чи зведення об’єктів соціальної сфери. До депутатської групи «За майбутнє» приєднався, бо вважає, що один в парламентському полі не воїн, а свої законодавчі ініціативи зможе краще реалізовувати, вступивши до об’єднання однодумців.


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621