This website works best with JavaScript enabled

Віктор М'ялик та Олег Дунда - двоє лобістів від Фастівщини у Верховній Раді: чим дихають, що обстоюватимуть, за що допинатимуться.

Олег Дунда та Віктор М'ялик - перші враження від депутатської роботи

У другий день пленарних засідань «Достовірно» вдалося поспілкуватися з двома народними обранцями, котрі безпосередньо пов’язані з Фастівщиною. Один – місцем проживання, інший – мандатом, виданим виборцями краю. І Олег Дунда, і Віктор М’ялик лише входять у курс справ, ретельне вивчають парламентську кухню і голосують наразі майже в унісон.

Олег Андрійович запевняє, що не прагне жодних посад у парламенті, оскільки не хоче, аби організаційні питання відволікали його від законотворчої роботи. На парламентську трибуну чи до виступів з місця поки що не зголошується, але законодавчу базу, за його словами, штудіює досить наполегливо. Водночас зазначає, що розробляє низку законопроектів, які найближчим часом подасть на розгляд комітету з питань місцевого самоврядування. Також обіцяє не лишати повз увагою численні запити, котрі почали надходити від виборців. Не погоджується, коли його називають будівельним лобістом навіть в позитивній конотації. Відкидає будь-яку співпрацю з колишнім нардепом від 91 округу Русланом Сольваром. А ось зі ставленням до Михайла Нетяжука остаточно ще не визначився. Утім, має твердий намір уважно проаналізувати діяльність фастівського мера до кінця року, аби зрозуміти, що ж він насправді являє собою як посадовець. Чи керується у своїй роботі турботами громади, а чи ставить понад усе приватні інтереси. «Достовірно» у свою чергу висловило цілковиту готовність надати народному депутату усю необхідну інформацію для того, аби він міг скласти якнайповніше уявлення про «талліннського рехворматора».

Переглянути відео:

А ось Віктор Ничипорович відверто зізнався нашому інтернет-порталу, що більшу частину часу приділятиме своєму виборчому округу на Рівненщині, але й про Фастівщину не забуватиме. Наголосив, що свої благодійницькі проекти згортати не збирається в жодному разі. Має чимало ідей, які сподівається втілити на законодавчій ниві, бо ж переконаний, що депутатство відкриває перед ним значно ширше коло можливостей. І 26 серпня, і 3 вересня голосував за усі кадрові подання Президента, а також підтримав майже усі законопроекти, котрі потребують змін до Конституції. За винятком хіба що одного: того, який наділяє першу особу держави правом призначати очільників спеціалізованих органів прокуратури. Бо ж, на його думку, баланс поміж різними гілками влади має бути збережено і надалі. Також Віктор Ничипорович висловився на підтримку зняття депутатської недоторканності, хоч переконаний, що в суспільства є куди нагальніші потреби. Зокрема, та ж сама розбудова дорожньої інфраструктури чи зведення об’єктів соціальної сфери. До депутатської групи «За майбутнє» приєднався, бо вважає, що один в парламентському полі не воїн, а свої законодавчі ініціативи зможе краще реалізовувати, вступивши до об’єднання однодумців.


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621