This website works best with JavaScript enabled

08.06.2019 - з'їзд партії "Самопоміч" висунув двох кандидатів в народні депутати від Фастова (списочника Романа Кудя, та "мажоритарника" Володимира Притуленка).

Від «Самопомочі» до Верховної Ради балотуватимуться одразу двоє фастівчан. Володимира Притуленка затвердили кандидатом від партії по мажоритарному округу, а Роман Кудь виборюватиме депутатство по партійному списку. Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий на моє прохання оцінити виборчі перспективи Володі та Романа відповів в тому дусі, що з такими термінаторами гори можна звернути. Принагідно домовилися з Андрієм Івановичем, аби відправити Романа спочатку на стажування до Львівської міськради, а потім до Варшавської чи Краківської міської управи. Бо ж знаючи небайдужість Романа Кудя до проблем фастівчан, його активну позицію по захисту інтересів громадян, очільник Львова уже на найближчих місцевих виборах готовий усіляко підтримати його кандидатуру на посаду Фастівського міського голови (чи керівника Фастівської ОТГ).
 

Переглянути відео:


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана…

Похорони у Фастові загиблого бійця Руслана Надточія

Знову у скорботі і Журавлівка, і увесь Фастів. Безжальна війна забрала мужнього захисника.

Переглянути..

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Триліські кіборги на сторожі Батьківщини!

Селу Триліси, що на Фастівщині, патріотизму і згуртованості не позичати. Як тільки розпочалася повномасштабна російська агресія проти України, чимало місцевих мешканців спочатку вступили до лав місцевої тероборони, а потім добровольцями...

Переглянути..

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з…

Фастівська Покровська церква остаточно розірвала з московським патріархатом

Православна громада Фастова днями довершила великий чин – домоглася виходу старовинного козацького храму з підпорядкування УПЦ МП і переведення його під юрисдикцію Православної Церкви України.

Переглянути..

Перехід найстарішого православного храму Фастова у…

Перехід найстарішого православного храму Фастова у лоно Православної Церкви України

Ополудні в неділю біля Церкви Святої Покрови на Заріччі автівок та людей, як на Великдень. Фастівська громада зібралася, аби проголосувати за повернення давньої козацької святині у лоно Помісної Української церкви.

Переглянути..

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Уряд призначив нового голову Київської облдержадміністрації

Кабінет міністрів на засіданні 2 лютого погодив призначення Олексія Кулеби на посаді голови Київської обласної держадміністрації.

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621