This website works best with JavaScript enabled

08.06.2019 - з'їзд партії "Самопоміч" висунув двох кандидатів в народні депутати від Фастова (списочника Романа Кудя, та "мажоритарника" Володимира Притуленка).

Від «Самопомочі» до Верховної Ради балотуватимуться одразу двоє фастівчан. Володимира Притуленка затвердили кандидатом від партії по мажоритарному округу, а Роман Кудь виборюватиме депутатство по партійному списку. Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий на моє прохання оцінити виборчі перспективи Володі та Романа відповів в тому дусі, що з такими термінаторами гори можна звернути. Принагідно домовилися з Андрієм Івановичем, аби відправити Романа спочатку на стажування до Львівської міськради, а потім до Варшавської чи Краківської міської управи. Бо ж знаючи небайдужість Романа Кудя до проблем фастівчан, його активну позицію по захисту інтересів громадян, очільник Львова уже на найближчих місцевих виборах готовий усіляко підтримати його кандидатуру на посаду Фастівського міського голови (чи керівника Фастівської ОТГ).
 

Переглянути відео:


Поширити в соціальних медіа:
Додати коментар

Мегакрутецька інтелектуальна гра у Броварах

Кращі уми Броварів щотижня збираються в одному з місцевих ресторанів, щоб помірятися інтелектом.  

Переглянути..

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

ЮНА НАДІЯ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Наше знайомство з Тімуром Тутєровим відбулося після розгромної поразки його ковалівського “Колосу” від київського “Динамо”. Ні, не того де було 0:7, а напередодні в матчі команд U-19, де юні кияни...

Переглянути..

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ…

У СТОЛИЧНОМУ ПАРКУ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВСТАНОВИЛИ ДИВОВИЖНИЙ СОЛОДКИЙ РЕКОРД!

24 СЕРПНЯ, З НАГОДИ 30-ТИ РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ БКК» ВСТАНОВИЛА РЕКОРД: «НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ ТОРТА В УКРАЇНІ».

Переглянути..

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Коментування футбольного матчу на гуцульський триб

Так би, напевне, оповідали про Історичний матч  збірної України проти збірної Швеції на західноукраїнських теренах ще яких 100 років тому.

Переглянути..

Шахове королівство української столиці в очікуванні…

Шахове королівство української столиці в очікуванні неймовірного свята гри мудрих

Прихильники Каїси, покровительниці дивовижних шахів вже звикли, що наприкінці зими щорічно НВК «Домінанта», цей дитячий рай за «Дитячим світом», який розташувався у мальовничій оазі поруч з метро «Дарниця», традиційно запрошує...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621