This website works best with JavaScript enabled

Народний депутат Руслан Сольвар зібрав учасників АТО міста та району, аби, за його словами, з’ясувати усі їхні потреби та надати усю необхідну допомогу. Воїни, котрі прийшли на захід, зодягнули хто цивільну форму, хто - військовий однострій. Кожного обсіли власні клопоти. В’ячеслав хотів би отримати належний йому земельний наділ, але виходжувати по владних кабінетах немає часу.

Народний депутат Руслан Сольвар збирає фастівських «атовців»

«А чому Вам відмовили чому до сих пір, не надали?» Тому що я весь час на війні. У мене немає на це часу, бо я вже завтра повертаюся на передову».

Щойно починає звучати державний гімн, розчулений ветеран не стримує емоцій, інші його побратими навпаки стають незрушними мов криця.

Початок дискусії задає очільник Фастівщини Василь Кравченко, котрий одразу заявляє, що керувати дотаційним регіоном вкрай складно. Коли власними силами з 300 мільйонного районного бюджету вдається наповнити лише 54, а решту доводиться виклянчувати в держави чи в області, то з соціальними ініціативами далеко не розженешся.

Василь Кравченко: «Цього вистачає лише на зарплати бюджетникам і покриття енергоносіїв. А як вирішувати інші проблеми? І мені тоді сказали: «Йди до народного депутата. Знайомся. Проси». І я поїхав».

Руслан Сольвар називає цифру в 28 мільйонів, які вдалося вибити і освоїти на Фастівщині. Наголошує, що могло би бути й більше, аби не вайлуватість декого з представників колишньої місцевої влади.

Руслан Сольвар: «У 2012 році, коли я став народним депутатом, сюди було направлено 22 мільйони, які не було використано, бо не було ні технічних планів, ні жодної іншої належно оформленої документації».

Стосовно адресної матеріальної допомоги учасникам АТО, то, за словами помічниці народного депута, вона стала можливою завдяки співпраці із зарубіжними організаціями.

Олена Волкова: «14 атовців уже отримали допомогу по 300 доларів кожен. Ще семеро чоловік отримають її зо дня на день. Наші юристи віднайшли механізм, завдяки якому можна за рахунок грантових коштів, які надаються Україні, допомогти цій категорії громадян».

Переглянути відео:

Запитання «атовців» були різнопланові. Вони стосувалися як соціальних виплат, так і дозволів на будівництво, а ще - медичної допомоги та санаторно-курортного оздоровлення. Головний лікар Фастівської районної лікарні визнає, що за ті кошти, котрі держава виділяє на лікування учасників бойових дій, надавати їм якісні медичні послуги вкрай проблематично.

Андрій Герцун: «На жаль, ми не можемо надавати якісну медичну допомогу учасникам АТО, тому що ми не в змозі забезпечити їх якісними лікарськими засобами. 9 гривень в день виділяється на учасника АТО. Навіть шприца не можемо купити за ці кошти».

Руслан Сольвар: «Я використаю всі свої можливості для того, щоб усі бійці отримували якісну медичну допомогу саме в фастівській ЦРЛ».

Завершуючи збори, народний депутат повідомив, що направляється зараз до кабінету міського голови, бо ж питання, які пролунали на зустрічі, стосуються однаковою мірою як міста, так і району.

Руслан Сольвар: «Ось зараз підійду до мера і якщо він є на місці, вип’ємо разом чаю і переговоримо по всіх тих злободенних питаннях, які найбільше хвилюють захисників Вітчизни».

Утім керманич Фастівщини відпускати народного обранця не поспішав і запропонував почаювати спершу у його товаристві. Бо ж, мовляв, є чимало справ і районного масштабу, котрі потребують невідкладного вирішення.

Василь Кравченко: «Спасибі Вам, але чай пийте не в міського голови, а в районного».

Перед тим як перейти до розмов у форматі віч-на-віч Руслан Сольвар наголосив, що намагатиметься оперативно відреагувати на усі отримані клопотання. А голова фастівських «афганців» Леонід Балашкевич принагідно зазначив, що його побратими такі ж активні в мирному житті, як і на фронті. Тож турбуватимуть депутата ще не раз і нагадуватимуть про себе за кожної зручної нагоди.

Марина Полтавська, Богдан Сова «Достовірно».

 

 


Поширити в соціальних медіа:
Коментарі  
0 # Jackie 23.06.2019, 23:31
my blog; Купить входные двери в дешево Колонщина.
"Двери купить": http://vhodnyedveri.pp.ua/%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D0%B2%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8_%D0%B2_%D0%B4%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%B2%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Yetta 18.06.2019, 05:28
Have a look at my website: Двери входные китай Горенка.
Входные двери Китай "Стандарт" от 2800 руб.: http://vhodnyedveri.pp.ua/%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8_%D0%B2%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9_%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Trudy 13.06.2019, 02:44
Heгe is my web page :: Монтаж дверей Синяк.
Установка и выбор металлических дверей: http://vhodnyedveri.pp.ua/%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B9_%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%8F%D0%BA.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Додати коментар

День селища Кожанка 2019 рік

День селища Кожанка 2019 рік

Свій сьогорічний день народження Кожанка відзначала ще за старорежимною метрикою – у статусі звичайного селища. А вже через рік, якщо все складатиметься гаразд, святкуватиме свої іменини уже в новій іпостасі...

Переглянути..

Як парламентарі міністра в комітеті слухали…

Як парламентарі міністра в комітеті слухали та посади ділили…

Грудень 2016 року. Засідання парламентського комітету з питань будівництва та житлово-комунального господарства. Його перший заступник Дмитро Андрієвський нарікає на відсутність депутатського кворуму.Синхрон. «У нас сьогодні немає кворуму. На превеликий жаль...

Переглянути..

Кожанська середня школа святкує День знань…

Кожанська середня школа святкує День знань у новому статусі

Цьогорічний день знань Кожанська середня школа зустрічала у новому статусі. Вона стала опорною і відтепер має у своєму складі ще й філію: Яхнівський НВК. Але для мене найприємнішою звісткою цього...

Переглянути..

Олег Дунда та Віктор М'ялик -…

Олег Дунда та Віктор М'ялик - перші враження від депутатської роботи

Віктор М'ялик та Олег Дунда - двоє лобістів від Фастівщини у Верховній Раді: чим дихають, що обстоюватимуть, за що допинатимуться.

Переглянути..

Військове містечко Фастова

Військове містечко Фастова

Навряд чи хтось назове точну кількість вбивств, зґвалтувань, кривавих побоїськ, котрі трапилися на території закинутого військового містечка відтоді, як воно стало нікому непотрібним. А були ж часи, коли тут базувалися...

Переглянути..

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621